reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dlaczego dostałaś encorton w czasie stymulacji przecież dr P mówił że osłabia on komórki i można to brać dopiero przed transferem ?
Moja doktor twierdzi że jest on potrzebny, czasami nasz organizm traktuje zarodek jak "ciało obce" którego nie pozwala przyjąć (zagniezdzenie) lub karze usunąć... Bardzo dużo dziewczyn dostaje już przy stymulacji i biorą aż do bety, czasami rozwniez dluzej
 
Dziewczynki moje epoczki najdrozsze ,a jak to jest z data @ po swiezym transwerze? Jezeli ostatnia @ mialam 27 sierpien 1dc. A mam 31 dniowe to 27 wrzesnia powinna przyjsc jakbym bety nie miala pozytywnej czy jakos inaczej sie liczy termin bo organizm mial sztuczna owulacje itd. Ciekawa jestem czy bede jakos inaczej sie czula podczas daty domniemanej @ a pozytywnej betki. No a druga sprawa to wiem ,ze wspolzycie jest ryzykowne bo sperma wywoluje skurcze..a jak to jest z samym orgazmem bez penetracji podczas pieszczot z partnerem? Bo wczoraj do takiego doszlo i mialam dziwne uczucie w podbrzuszu taka pelnosc z bolem pomieszana. Troche zalowalam ze jeszcze nie czekamy ale cala stymulacje i do teraz trzymalismy celibat az wkoncu nie szlo sie opanowac. Oczywiscie nie wspolzyjemy dalej. Wczoraj byl 14 dpt . Lekarza dopytam za tydz na usg a do tego czasu pewnie od Was dowiem sie wiecej♡:)
Co do @ to leki chyba mieszają bardzo. Co do współżycia podobno należy się oszczędzać. Ja po dwóch negatywnych sikańcach( 7 i 8 dpt) z rozpaczy umyłam wszystkie okna i zaciągnęłam chłopa do łóżka. W 9dpt beta była 90 myśl pozytywnie!
 
"W wynikach badań The Cochrane Collaboration „Peri-implanation glucocorticoid administration for assisted reproductive technology cycles" wzrost ilości ciąż obserwuje się u pacjentek, które stosują kortykosterydy w czasie przygotowania do zabiegu in vitro.
 
Co do @ to leki chyba mieszają bardzo. Co do współżycia podobno należy się oszczędzać. Ja po dwóch negatywnych sikańcach( 7 i 8 dpt) z rozpaczy umyłam wszystkie okna i zaciągnęłam chłopa do łóżka. W 9dpt beta była 90 myśl pozytywnie!
Nie wiem czemu ale dalej sie bsrdzo boje i nie umie cieszyc z ciazy..beta 430 jutro juz mija miesiac od ostatniej @ a ja sie boje ,ze za chwile pojde do toalety a tam okres..staram sie myslec pozytywnie,tylko czasem jak brzuch zaboli czy jest chwila na myslenie to jakos taki pesymizm i strach sie wkrada ,ze jednak zaraz sie obudze z tego pieknego snu...
 
Nie wiem czemu ale dalej sie bsrdzo boje i nie umie cieszyc z ciazy..beta 430 jutro juz mija miesiac od ostatniej @ a ja sie boje ,ze za chwile pojde do toalety a tam okres..staram sie myslec pozytywnie,tylko czasem jak brzuch zaboli czy jest chwila na myslenie to jakos taki pesymizm i strach sie wkrada ,ze jednak zaraz sie obudze z tego pieknego snu...
Ja do 38tc po wizycie w wc zawsze sprawdzałam czy nie ma krwi. Analizowałam każde kłucie i ból. Teraz patrzę na Młodego i nic się nie liczy. Myśl pozytywnie, nie dopuszczaj do siebie żadnych złych. Musi być dobrze!
 
reklama
Finansowo nie było by problemu jednak ja psychicznie już tego nie wytrzymam i na zdrowiu to się odbija.
To u mnie to samo. Zabrałam ostatnie dwa zarodki, ósmy transfer i jeśli się nie uda to po prostu odpuszczam. Poddaje się bo nie mam już sił walczyć dalej , psychicznie wiem że nie dźwigne już kolejnych transferów.

Już nawet nie mam serca do brania tych wszystkich leków, od dwóch dni ciągle boli brzuch jak na okres A u mnie to oznacza bete 0.
 
Do góry