reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Liliana87 @Elessi to jednak żadne plamienie implantacyjne to po prostu ta okropna @ zawiązała za szybko
Lekarz uznał ze konieczny monitoring całego cyklu i będziemy myśleć o indukowaniu
Progesteron 0,4
Wynik niestety nie powala
Są momenty ze mam dość poddaje się i czuje się niedowartościowana kobieta
Dobrze ze mnie jakoś mąż trzyma w ryzach
Lekarz proponuje hsg sono i chyba się na nie zgodzę jeśli to coś ma pomoc
Bo jeśli się okaze jeszcze jakaś wstrętna endomeda to juz osiwieje [emoji33]
Ale sono hsg niestety nie wykaze czy masz endometrioze czy nie.
 
Wiem, ze ten temat byl walkowany, ale czy możecie mi pomoc z interpretacja? :)Zobacz załącznik 1026960
Na mthfr powinnas brac kwas foliowy w formie metylowanej lub ewentualnie syntetyczny mieszany z metylowanym. Poniewaz mozesz aczkolwiek nie musisz miec problemów z przyswajaniem kwasu.
Na Pai1 w homozygocie powinnas dostac heparyne w zastrzykach i byc moze acard.
 
No i jak to jest z karta ciazy w takiem przypadku? Dostaje sie ja po stwierdzeniu ciazy w klinice?, po serduszkowym czy po opuszczeniu kliniki bo moja prowadzi ciaze do 12 tygodnia a potem sie zegnaja. Czy moze juz po opuszczeniu kliniki ginekolog ktory bedzie prowadzil ciaze wyda karte ciazy?
To zależy od kliniki. Mi tez prowadzili do 12 tc aczkolwiek co wizyta to lekarz zapominal wypisac karty a ja tez jakos nie pamietalam. A i tak nie robili mi zadnych badan poza usg wiec nie mieliby co wpisywac.
Koniec koncow wypisala mi moja lekarka spozs kliniki :)
Mysle ze po wizycie serduszkowej mozesz sie upomniec o karte jesli chcesz :)
 
Co się dzieje z tym forum. Czytam strony po kolei a nagle przerzuca mnie na pierwszą. Wciskam na ostatnią stronę a tu znowu pierwsza. Może trzeba to gdzieś zgłosić? 0jest tu jakiś administrator?
Mam to samo:( :( myslalam juz ,ze to ja mam cos z telefonem...a jaka chwila stresu hahahaha moje wsparcie sie psuje i panika :)
@Linaaa @Witamitawegaminka Miałam wczoraj to samo, Dzisiaj już chyba jest w porządku :)
 
reklama
Co do @ to leki chyba mieszają bardzo. Co do współżycia podobno należy się oszczędzać. Ja po dwóch negatywnych sikańcach( 7 i 8 dpt) z rozpaczy umyłam wszystkie okna i zaciągnęłam chłopa do łóżka. W 9dpt beta była 90 myśl pozytywnie!
Ja chcialam zrobić sikanca w sob ale stwierdziłam, ze wogle nie zrobię i zaczekam do pon na bete
 
Do góry