reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Z góry przepraszam, za to pytanie, pewnie będzie głupie. Co to znaczy, że mam kierować się dobrym laboratorium? na co zwrócić uwagę?
Dobre laboratorium embriologiczne, doświadczeni embriolodzy czyli dobre kliniki z wieloletnim doswiadczeniem Cię interesują. Ja jestem w Invicta Warszawa, ale Novum jest chyba lepsze, co do Katowic to Ci pewnie dziewczyny podpowiedzą (Gyncentrum?), jak jesteś z okolic Poznania to Bociana w Białymstoku nie proponuję, bo to jednak mega daleko. Fajnie, że tu jesteś, to mega miejsce jest :) Wiem jak boli porażka, szczególnie ta pierwsza na którą jest się zupełnie nie przygotowanym... Ale będzie jeszcze dobrze. I tu nie ma głupich pytań, nie obawiaj się pytać, bo dziewczyny mają mega wiedzę i zawsze można poprosić o radę. Daj znać co wymyślicie.
 
Dobre laboratorium embriologiczne, doświadczeni embriolodzy czyli dobre kliniki z wieloletnim doswiadczeniem Cię interesują. Ja jestem w Invicta Warszawa, ale Novum jest chyba lepsze, co do Katowic to Ci pewnie dziewczyny podpowiedzą (Gyncentrum?), jak jesteś z okolic Poznania to Bociana w Białymstoku nie proponuję, bo to jednak mega daleko. Fajnie, że tu jesteś, to mega miejsce jest :) Wiem jak boli porażka, szczególnie ta pierwsza na którą jest się zupełnie nie przygotowanym... Ale będzie jeszcze dobrze. I tu nie ma głupich pytań, nie obawiaj się pytać, bo dziewczyny mają mega wiedzę i zawsze można poprosić o radę. Daj znać co wymyślicie.
Dzięki bardzo za dobre słowa:) o Novum i klinice w Białymstoku już nawet myśleliśmy. Gdy będzie trzeba, będziemy jeździć ;) tymczasem, czekam na 21 październik i wizytę w klinice i ich komentarz. ;)
 
Jeju godzine temu npisalam do dr Pyry o zapytanie o udraznianie jajowodow i juz mi odpisal podajac mi swoj nr tel. Jutro do niego zadzwonie. I teraz oczywiscie sie zatsanawiam bo przeciez mnie nie zna i dlaczego tak szybko odpisal czy mu nie za bardzo zalezy :) Glupia jestem :)
 
Dzięki bardzo za dobre słowa:) o Novum i klinice w Białymstoku już nawet myśleliśmy. Gdy będzie trzeba, będziemy jeździć ;) tymczasem, czekam na 21 październik i wizytę w klinice i ich komentarz. ;)
Ja bym nie czekała, nigdzie nie zapiszecie się z dnia na dzień. Poczytajcie, zastanówcie się którą klinikę i miasto wybrać, podzwońcie po wybranych klinikach i zapiszcie się już teraz. To nic nie kosztuje (oczywiście samo zapisanie się, bo reszta kosztów to jak już pewnie wiesz dramat). A 2 tygodnie będziecie do przodu, bo wg mnie dużo się tego 21.10 nie dowiecie. A z ciekawości, jak trafiłaś tu do nas na forum?
 
Dziekuje. Trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki. Ale teraz czas się wziac za siebie bo po tych lekach przytyłam jak prosiak!!! 10 kg. NJestem tak wkurzona że nie da się tego opisać bo człowiek się poświęca, modli, wierzy w to czy sramto a tu kiszka. Ufasz lekarzowi a tu tez jak człowiek połowy nie wyczyta nie doprosi to tez nie ma cudow.
Swiete slowa.. a ze y bylo jak sie zresetowac to nawet z tym kicha..wyzyje sie czlowiek to w zwiazku tylko sobie zrobi napiecie, upije sie to tylko ksse straci,leb rozboli a problem ten sam...zapali sobie czlowiek to czuje sie winny bo to plodnosc obniza...nawet nie ma jak sie wyzyc po porazce..i potem tak ciezko miec wiare w cos..ufac komus..i te stracone pieniadze. Moze faktycznie cwiczenia to i czlowiek sie wyladuje a i w zamian zyska chociaz sylwetke jak inne nagrody maja przyjsc z czasem..bo napewno za to wszysyko wkoncu spotka Cie szczescie ktorego pragniesz. Inni pala,pija, dadza na dyskotece i maja odrazu nawet nie wiedza z kim i wcale ich to nie cieszy wiec twoja zlosc jest jak najbardziej na miejscu. Krzycz,placz, wyzyj sie..masz prawo i powod
 
A idzie jakoś poprawić implantację?
Z tego co się orientuję za brak implantacji głównie odpowiada skopana immunologia, ale milove pisała że była już z tym u Paśnika i stosuje się do jego zaleceń. Może to poprostu nie ten zarodek, kurcia z tego co dobrze pamiętam miała immunologicznie wszystko ok a i tak dopiero 6 transfer się udał.
 
reklama
Swiete slowa.. a ze y bylo jak sie zresetowac to nawet z tym kicha..wyzyje sie czlowiek to w zwiazku tylko sobie zrobi napiecie, upije sie to tylko ksse straci,leb rozboli a problem ten sam...zapali sobie czlowiek to czuje sie winny bo to plodnosc obniza...nawet nie ma jak sie wyzyc po porazce..i potem tak ciezko miec wiare w cos..ufac komus..i te stracone pieniadze. Moze faktycznie cwiczenia to i czlowiek sie wyladuje a i w zamian zyska chociaz sylwetke jak inne nagrody maja przyjsc z czasem..bo napewno za to wszysyko wkoncu spotka Cie szczescie ktorego pragniesz. Inni pala,pija, dadza na dyskotece i maja odrazu nawet nie wiedza z kim i wcale ich to nie cieszy wiec twoja zlosc jest jak najbardziej na miejscu. Krzycz,placz, wyzyj sie..masz prawo i powod
No powiem Wam, że ja po porażce jak wtedy wydoiłam butlę wina musującego z @Murawa (i zagryzałam to marchewkami) to tak się źle czułam, że mi jakakolwiek ochota na zapijanie porażek tak przeszła, że teraz pije herbatkę z cytryna zamiast %, chociaż przecież kolejna porażka, bo w pt dowiem się że nadzieja umarła, beta magicznie nie urosła i mogę odstawić leki. Już teraz w głowie zaczynam kolejny cykl. Jakoś tak mi się zrobiło teraz...
 
Do góry