reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z tego co się orientuję za brak implantacji głównie odpowiada skopana immunologia, ale milove pisała że była już z tym u Paśnika i stosuje się do jego zaleceń. Może to poprostu nie ten zarodek, kurcia z tego co dobrze pamiętam miała immunologicznie wszystko ok a i tak dopiero 6 transfer się udał.
No właśnie ja mam taką konsternację i nie wiem co mam zrobić... Paśnik zalecił immunosupresję która już przeszłam i accofil ale tak się na ten temat nasluchalam i pozytywów i negatywów że sama nie wiem co mam zrobić. Pisałam dziś do dr P i mi odpisał że to była jego sugestia i wszystko w rękach Pani Doktor. Pani doktor nie jest za ale ostateczna dezyzja należy do nas... I bądź tu madry... Nie wiem co mam robić
 
reklama
Dzięki bardzo za dobre słowa:) o Novum i klinice w Białymstoku już nawet myśleliśmy. Gdy będzie trzeba, będziemy jeździć ;) tymczasem, czekam na 21 październik i wizytę w klinice i ich komentarz. ;)
Dziwie sie ze jesli problem jest u was z nasieniem to dr nie przerwał stymulacji widząc ze jest mała ilosc komórek, powinien ja przerwać i spróbować czegos innego zeby było wiecej komórek bo wtedy jest szansa na wiecej zarodków a skoro problem jest po stronie meza to Nie powinno byc problemu zeby poprowadzić tak stymulację zeby jednak wyprodukować wiecej komórek i zapłodnić wiecej i czekac do 5 doby bo jednak dopiero w 3 dobie zaczyna miec wpływ nasienie, poszukajcie kliniki gdzie zgodzą sie zapłodnić u was wieksza ilosc komórek i gdzie maja dobre lobolatorium i koniecznie porozmawiaj z lekarzem czemu tylko tyle komórek było o ciebie i jaka mogłabym tego przyczyna.
 
No powiem Wam, że ja po porażce jak wtedy wydoiłam butlę wina musującego z @Murawa (i zagryzałam to marchewkami) to tak się źle czułam, że mi jakakolwiek ochota na zapijanie porażek tak przeszła, że teraz pije herbatkę z cytryna zamiast %, chociaż przecież kolejna porażka, bo w pt dowiem się że nadzieja umarła, beta magicznie nie urosła i mogę odstawić leki. Już teraz w głowie zaczynam kolejny cykl. Jakoś tak mi się zrobiło teraz...
Tule i stawiam wirtualna butle wina co by nam nie zaszkodzilo...jestesmy silniejsze od mezczyzn i silniejsze od kobiet nie muszacych walczyc o szczescia...moze nie nie muszacych ale nie szanujacych jak juz je maja. Kobiety SuperMenki:) bo jak nie my to kto...:*
 
No właśnie ja mam taką konsternację i nie wiem co mam zrobić... Paśnik zalecił immunosupresję która już przeszłam i accofil ale tak się na ten temat nasluchalam i pozytywów i negatywów że sama nie wiem co mam zrobić. Pisałam dziś do dr P i mi odpisał że to była jego sugestia i wszystko w rękach Pani Doktor. Pani doktor nie jest za ale ostateczna dezyzja należy do nas... I bądź tu madry... Nie wiem co mam robić
I bądź tu człowieku mądry, jeden lekarz mówi to inny tamto a my i tak musimy zdecydować sami....najlepiej rozpisz sobie wszystkie za i przeciw wzięcia accofilu no i przedyskutuj jeszcze raz z mężem.
 
Dziwie sie ze jesli problem jest u was z nasieniem to dr nie przerwał stymulacji widząc ze jest mała ilosc komórek, powinien ja przerwać i spróbować czegos innego zeby było wiecej komórek bo wtedy jest szansa na wiecej zarodków a skoro problem jest po stronie meza to Nie powinno byc problemu zeby poprowadzić tak stymulację zeby jednak wyprodukować wiecej komórek i zapłodnić wiecej i czekac do 5 doby bo jednak dopiero w 3 dobie zaczyna miec wpływ nasienie, poszukajcie kliniki gdzie zgodzą sie zapłodnić u was wieksza ilosc komórek i gdzie maja dobre lobolatorium i koniecznie porozmawiaj z lekarzem czemu tylko tyle komórek było o ciebie i jaka mogłabym tego przyczyna.
Pierwszą stymulację przerwał, zapisał inne leki jednak gdy zobaczył, że po nich jest niewiele lepiej, stwierdził,że próbujemy z tym co jest. Czasem mam wrażenie, że on skupił się na tym,że mąż ma kiepskie wyniki, mnie zlecił tylko podstawowe badania. A problem jest również gdzieś we mnie. Badania mam w normie ale jakiś mam cały czas niepokój w sobie,że nie wszystko jest ok.
 
I bądź tu człowieku mądry, jeden lekarz mówi to inny tamto a my i tak musimy zdecydować sami....najlepiej rozpisz sobie wszystkie za i przeciw wzięcia accofilu no i przedyskutuj jeszcze raz z mężem.
małż twierdzi że nic kosztem zdrowia.. ale ja tak sobie myślę że jeśli przyjmę ten accofil to 1/3 dawki raz na 3 dni (z tego co pamiętam) a po 7 dniach beta wiec w raziw W zdąże tylko wziąść 2/3 dawki, no to chyba nic mi zaraz po tym nie będzie nie? Oj ciężko :-( :( a wiem że jak się nie uda i nie wezmę to będę sobie pluć że mogłam wziaść...
 
O kochana ja kocham Siweta i cala to otoczkę. Ale rak temu nie dalam rady znosic ciagle tych samych zycen :( I moj ma mnie wyrwal w dwa dni przed wigilia a u mnia naprawde wiglje spedza sie wielka rodzina. Moj chrzesniak ma 20 lat i jego dziewczyna byla ww ciazy. Wiec jest nast wtedu okolo 38 osob przy jednym stole. chrzestna zostalam w wieku 17 lat. Wyjechalismy i spedzzilismy w dwwojke wigilje i 1 dzien swiat. w drugi dzien przyjechalismy a maz przebrany w swietego mikolaja ja w pastreczke i rozdalismy prezenty. Teraz mysle ze to bylo najlepsze rozwiaznie. Nie chcielismy robic z siebie ofiar. Przeciez tez mamy swoje zycie. Mimo wszystko mysle ze ten okrez swiat dla wielu z nas tutaj jest pelen cierpienia izadumy :(
Według moich obliczeń mnie transfer wypadnie 13grudnia w piatek, jeśli będzie co transferowac i punkcja wyjdzie jak zwykle w 13dniu po zakończeniu antyków, czyli przed świętami beta i 3dni czekania na wynik. Już się zastanawiam jak to przetrwać,bo od was bije taka siła, a ja.. .
Pamiętam jakby to było wczoraj jak @dżoasia testowala we wigilię i sobie myślałam jak ja bym chciała dostać taki prezent na BN, najpiękniejszy z możliwych, rok minął a marzenia dalej takie same ...
Apropo wiecie jak dzidziusie dziasi, jak ona się miewa?
 
Według moich obliczeń mnie transfer wypadnie 13grudnia w piatek, jeśli będzie co transferowac i punkcja wyjdzie jak zwykle w 13dniu po zakończeniu antyków, czyli przed świętami beta i 3dni czekania na wynik. Już się zastanawiam jak to przetrwać,bo od was bije taka siła, a ja.. .
Pamiętam jakby to było wczoraj jak @dżoasia testowala we wigilię i sobie myślałam jak ja bym chciała dostać taki prezent na BN, najpiękniejszy z możliwych, rok minął a marzenia dalej takie same ...
Apropo wiecie jak dzidziusie dziasi, jak ona się miewa?
Tez pamietam jak lepila pierogi i zrobila zdjecie pozytywnego testu ciazowego :)
 
małż twierdzi że nic kosztem zdrowia.. ale ja tak sobie myślę że jeśli przyjmę ten accofil to 1/3 dawki raz na 3 dni (z tego co pamiętam) a po 7 dniach beta wiec w raziw W zdąże tylko wziąść 2/3 dawki, no to chyba nic mi zaraz po tym nie będzie nie? Oj ciężko :-( :( a wiem że jak się nie uda i nie wezmę to będę sobie pluć że mogłam wziaść...
Musisz to wszystko jeszcze raz dokładnie przemyśleć, ja mogę Ci jedynie powiedzieć tyle, że z moim charakterem na pewno czuła bym się winna że wszystkiego nie spróbowałam.
 
reklama
Tule i stawiam wirtualna butle wina co by nam nie zaszkodzilo...jestesmy silniejsze od mezczyzn i silniejsze od kobiet nie muszacych walczyc o szczescia...moze nie nie muszacych ale nie szanujacych jak juz je maja. Kobiety SuperMenki:) bo jak nie my to kto...:*
a propo butki :) w Rossmanie jest wino bezalkoholowe :) Nie smakuje jak wino ale butelka je przypomina :) Taka ciekawostka :)
 
Do góry