reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem, okropne jest to oczekiwanie na betę, przy 3 transferze krew pobrali mi we wtorek a wynik był w piątek....przy ostatnim transferze do 6dpt byłam w Pl i też zrobiłam betę tego dnia ( niestety 0,5 :-( ). Nie mamy już zarodków ani funduszy i siły na kolejną procedurę.... więc narazie przerwa, może w przyszłym roku. Planujemy powrót do Polski na stałe w ciągu 2 lat i być może wstrzymamy się do tego czasu, aby cała procedurę zrobić w Pl.... zobaczymy, narazie nie czuje się na siłach. Co raz bardziej zagłębiam się w temat adopcji, często z Mężem o tym rozmawiamy, oboje tego pragniemy,ale liczymy się z tym, że to ciężka droga...... Na pewno jeszcze raz spróbujemy ivf w innej klinice. Pierwsze ivf mieliśmy w Artemidzie, 4 zarodki, leczenie od Paśnika i nic z tego :-( :(
Nacierpialas się @AninuT
Ciezko się czyta takie świadectwa bo boję się pomyśleć ile jeszcze cierpienia może być przed Nami.
Staram się ciut chłodniej podchodzić do tej ostatniej proby, ale są takie dni, że jest mega euforia bo mam wysoki poziom VIT d3 i sobię wmawiam że to napewno pomoże, potem normuje się Tarczyca i znów euforia i taki emocjonalny roller coster.
Oszczędności już wszystkie poszly na in vitro, mamy ostatnie parę tysięcy także wiem że ile moglam tyle poświęciłam..zobaczy czy coś z tego wyjdzie
 
reklama
Nacierpialas się @AninuT
Ciezko się czyta takie świadectwa bo boję się pomyśleć ile jeszcze cierpienia może być przed Nami.
Staram się ciut chłodniej podchodzić do tej ostatniej proby, ale są takie dni, że jest mega euforia bo mam wysoki poziom VIT d3 i sobię wmawiam że to napewno pomoże, potem normuje się Tarczyca i znów euforia i taki emocjonalny roller coster.
Oszczędności już wszystkie poszly na in vitro, mamy ostatnie parę tysięcy także wiem że ile moglam tyle poświęciłam..zobaczy czy coś z tego wyjdzie
Każda z nas tu wycierpiała swoje, ale jak widać ta walka się opłaca, tylko, że czasem trzeba dłużej walczyć. Życzę Ci aby to był Twój czas i najpiękniejsze Boże Narodzenie!
 
Czy moze orientujecie sie kiedy powinno sie odstawic encorton jesli beta wyszla pozytywna ? Wczoraj bylam u lekarza, zrobilam druga bete wynik 2005 15 dpt. W 13 dpt bylo 880 :) tylko lekarz chce abym przyjmowala encorton jeszcze dwa tygodnie do potwierdzenia bicia serduszka. Co o tym myslicie ?
 
Hej dziewczyny . Jestem 7 dni po criotransferze 5 dniowej blasty, myślicie ze ma sens robić jutro betę ? Czy lepiej czekać do poniedziałku ?Kurcze kusi mnie juz zrobić , a z drugiej strony wiem ze lepiej było by zaczekać do poniedziałku
 
reklama
Tak zlecenie na badanie
Na wizyty nie potrzebne skierowanie. Ja nie mam nigdzie wpisane leczenie bezpłodności ponieważ w klinice lekarze tez obsługują pacjentki które mogą mieć dzieci bez problemu

No to u mnie to nie przejdzie, bo u nas w każdym gabinecie jest usg i to czasem takie wypasne, że jest dodatkowy monitor dla pacjentki. Ale fajnie, że możesz na tym skorzystać, bo nawet częściowy zwrot kosztów to jest dużo (ja doceniam to, że większość badań mogłam zrobić w ramach pakietu)
 
Do góry