reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej :) po wizycie. Wyniki są dobre, lekarz zwiększył mi estrofem na 3x2. Endometrium troszkę ponad 8 mm. Transfer przesunięty o 1 dzień jak u Ciebie, 22.10. Po wizycie miałam spotkanie z embriologię który opowiedział mi o naszej hodowli i dowiedziałam się ze mamy 5 blastocyst o najwyższej jakości :)
To super informacje :happy: na nas też czeka jeszcze 5 blastek, także szansę są, chociaż wiadomo że w życiu to bywa różnie. Czyli już teraz 22 jedziesz na transfer? Czy masz jeszcze wcześniej wizytę u lekarza? Ja jutro dowiem się ostatecznie co i jak:wink:
 
Hej dziewczyny słuchajcie dziś jest światowy dzień samobadania piersi także badamy się no chyba ze chcą zrobić to wasze drugie połówki :)... tym bardziej teraz przy tych wszystkich lekach
Po drugie juz wiem ze na początku listopada beden miała pierwszy transfer od wczoraj już biore estrofem 3 tabletki na noc dowcipnie i codziennie pregne na wizycie 28. 10 dowiem się kiedy co i jak jakby mnie ktoś mógł wciągnąć na kalendarz byłoby fajnie z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej sie strachem. .....
Przepraszam ze nie udzielam się ale podczytuje cały czas. .... postanawiam poprawę za wszystkie trzymam kciuki i przytulam wirtualnie w trudnych chwilach często czytając przeżywam wszystko z wami łącznie z ryczeniem w poduche
.....dobrze ze pracy mamy mnóstwo to trochę rece czymś zajmę bo bym zwariowala do tego czasu
 
Witajcie kochane. Ponizej wklejam link to ogloszenia o bezplatnych warsztach w Poznaniu na temat problemow z zajsciem w ciążę. Może ktoras skorzysta, zapisy do piatku , opis super, duzo specjalistów..

 
Też wydaje mi się że te statystyki to lipa. U mnie trzy stymulacje. W dwóch pobrali po 5-6 komórek, 4 dojrzałe, zero dotrwalo do 5-tej doby. Jedna stymulacja 10 komórek pobrano, 5 dojrzałych wszystkie dotrwalo do 5-tej doby, więc jak dla mnie to nie ma żadnej reguły :(
Miałam podobne doświadczenie, w każdej kolejnej stymulacji miałam 2 potem 3 potem 5 blastek o coraz lepszej jakości... czytałam o teorii aktywacji jajnikow gdy punkcja jest wykonyw dość krótkim okresie czasu że pomaga to w uzyskaniu lepszej jakości komórek :)
 
Witajcie kochane. Ponizej wklejam link to ogloszenia o bezplatnych warsztach w Poznaniu na temat problemow z zajsciem w ciążę. Może ktoras skorzysta, zapisy do piatku , opis super, duzo specjalistów..

Ja się zapisałam ale jeszcze nie zadzwonili
 
reklama
Do góry