reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cudnie [emoji4] u nas problem z nasieniem. I to ogromny, praktycznie brak wojowników. Z 1 procedury nic nie było, z 2 dwa zarodki i wygląda na to, że teraz znów 2.
Naprawdę, jak pamiętam ten dzień 4 lata temu.... aż łezka staje w oku. Oj życzę ż całego serca [emoji8][emoji173]
U nas tez, bo badaniu MYSOME dowiedzieliśmy się ze mamy 0% z I klasy a z 2 klasy tylko 4% gdzie plemników i tak było bardzo mało. Embriolodzy wyczarowali co mogli i okazało się ze te 5 sie pięknie rozwinęło i do tego najwyższej jakości. Oczywiście to nic nie znaczy, trzeba wierzyć. Podziwiam Cię za wytrwałość ☺️☺️☺️
 
Ostatnia edycja:
U nas tez, bo badaniu MYSOME dowiedzieliśmy się ze mamy 0% z I klasy a z 2 klasy tylko 4% gdzie plemników i tak było bardzo mało. Embriolodzy wyczarowali co mogli i okazało się ze te 5 sie pięknie rozwinęło i do tego najwyższej jakości. Oczywiście to nic nie znaczy, trzeba wierzyć. Podziwiam Cię za wytrwałość [emoji3526][emoji3526][emoji3526]
Powiem Ci, że gdyby nie to, że mam już Zuzke, a byłabym na tym etapie co jestem, to chyba ciężko psychicznie bym to przyjęła.... na szczęście los był już dla nas łaskawy. Mam takie myśli czasami, czy nie zaklinamy rzeczywistości starając się o drugie.....
A z drugiej strony, nie wybaczylibysmy sobie, gdybyśmy jeszcze ten jeden raz nie spróbowali.
Ciężkie to wszystko. Bardzo. Ale musimy się trzymać i najważniejsze wspierać.
 
Mnie Beta nie zaskoczyła :( 0,56 w 11dpt dwich sredniej klasy zarodkow :( Myslalam, że chociaz jeden z nami zostanie.... :( Zmieniamy klinike blizej domu i od nowego roku....zaczynamy wszystko od nowa .... Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo sily!!!!!
Przytulam! Teraz czas na odpoczynek. Regenerację sił, a od nowego roku nowe możliwości... Na pewno będzie inaczej! Życzę powodzenia z całego serducha [emoji173][emoji8]
 
Ja luteiny nie stosowalam tylko lutinus ale wiem ze mial tendencje do utleniania sie na dziwne kolory - rdzawoczerwone, rozowe jak guma balonowa, czarne. Wiec nie zwracalam uwagi na kolor wylatujacych farfocli.Nie. Wlew wymyslil moj lekarz z kliniki bo z immunologia to nie ma nic wspolnego. To poprawia receptywnosc endometrium w jakis magiczny sposob.Mysle ze nie. O ile mowimy o dr P immunologu to wg mnie nie. Musi na to kierować ginekolog.
Dziewczyny mam pytanie w którym tygodniu ciąży czułyście pierwsze ruchy dziecka bo jestem w 18 tygodniu i nic nie czuję
 
reklama
Do góry