reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W moim zestawie nie ma nospy i relanium. Faktycznie może dla tego coś tam czuje, dawaj znać jak będzie po odstawieniu ☺ Trzymam kciuki by tym razem wszystko poszlo idealnie ✊
Oby :happy: za Ciebie tak samo trzymam kciukasy:wink: dzisiaj jadę na badanie progesteronu, ciekawa jestem jaki wyjdzie, bo poprzednim razem miałam bardzo wysoki ponad 200, ale transfer miałam od razu po punkcji więc organizm chyba sam też produkował progesteron, chociaż w sumie pewna nie jestem jak to jest:-p
 
Oby :happy: za Ciebie tak samo trzymam kciukasy:wink: dzisiaj jadę na badanie progesteronu, ciekawa jestem jaki wyjdzie, bo poprzednim razem miałam bardzo wysoki ponad 200, ale transfer miałam od razu po punkcji więc organizm chyba sam też produkował progesteron, chociaż w sumie pewna nie jestem jak to jest:-p
Specem tez nie jestem jak to z tym progesteronem jest i jak przebiega. Zastanawia mnie tez cel jego badania jeśli go przyjmujemy ? Muszę zgłębić ten temat. Lekarz nie zlecił mi badan. Mam zalecenia co do trybu życia i schemat przyjmowania leków. Brzuch mi teraz doskwiera jak na okres i chyba trochę dzisiaj zwolnię tępo. Czekam na wyniki ☺️
 
Specem tez nie jestem jak to z tym progesteronem jest i jak przebiega. Zastanawia mnie tez cel jego badania jeśli go przyjmujemy ? Muszę zgłębić ten temat. Lekarz nie zlecił mi badan. Mam zalecenia co do trybu życia i schemat przyjmowania leków. Brzuch mi teraz doskwiera jak na okres i chyba trochę dzisiaj zwolnię tępo. Czekam na wyniki ☺
Moim zdaniem takie bóle brzucha to dobry objaw :happy: mi kazał zrobić progesteron i estradiol, o ile sens robienia progesteronu rozumiem ( podobno ma być powyżej 20, tak mi przynajmniej lekarz mówił), o tyle o co chodzi z estradiolem nie wiem :-p
 
Specem tez nie jestem jak to z tym progesteronem jest i jak przebiega. Zastanawia mnie tez cel jego badania jeśli go przyjmujemy ? Muszę zgłębić ten temat. Lekarz nie zlecił mi badan. Mam zalecenia co do trybu życia i schemat przyjmowania leków. Brzuch mi teraz doskwiera jak na okres i chyba trochę dzisiaj zwolnię tępo. Czekam na wyniki ☺
A jakie wyniki?? Coś przeoczyłam chyba :-p
 
Witaj! Ja też jak przywolywany lekarz słucham sumienia. Ojej, jestem grzesznikiem? Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno...
I jeszcze wiecej ci napisze.. cieszę się, że wreszcie lekarze w pelni wykorzystują swoje mózgi i dzięki nim medycyna się rozwija. Pokładam ogromną nadzieję w tym, że w końcu znajdą też "metodę" na takie ameby jak ty.
Nie pozdrawiam. Bez odbioru.
Sa metody :) młotkiem w leb :-D
 
reklama
Do góry