• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzisiaj zrobiłam estradiol i mam taki wynik, że głowa mała ;) 15874 pmol/l :cool2:
Mam nadzieję, że nie będę miała hiperki ;)
Będzie dużo komoreczek[emoji4]
Ja w tamtym roku przy ponad 12tys miałam już odwołany świeży transfer ze względu na ryzyko hiperki...
A u Ciebie będzie świeży?
Dziewczyny i z wyższymi wynikami nie miały hiperki, ale wiadomo każda inaczej to przechodzi i różnie może byc. Pij duzo wody i jedz bialko.
My trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze[emoji110][emoji110]
 
Ale dzisiaj dałam ciała.... ci za dzień.
Pojechałam rano zrobić krzywa cukrowa (z myślą ze to jest cukrowa insulinowa) kochana teściowa mi powiedziała ze to jest to samo (jedno) badanie a nie dwa różne - i czeka mnie znowu ten długi i niesmaczny proceder. Czy jest jakieś inne badanie na insulinoopornośc które nie będzie wymagało takiego poświęcenia?? Coś mi Panie w Diagnostyce mówiły ale z nerwów wypadło mi z głowy. Jeszcze czekam na wyniki. Reszta badań wyszła w normie. Mąż już tez dziś miał badanie nasienia- wyniki do trzech dni. Teraz byle do środy.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry