reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam do Was prosbe licząc na Wasze doświadczenie....
Jestem 9dpt beta dziś 10.8 pierwsza weryfikacja
Progesteron 11ng
Tsh 3.06 mam Hashimoto aktualnie euthyrox 100
Biore 3x2 utrogestan
2x2 duphaston
Proszę powiedzcie czy te wyniki nie są za niskie?
Napisałam do mojej Pani dr ale ma urlop i nie wiem czy odp..
A ilu dniowy zarodek?
 
reklama
Hej dziewczyny ☺
Długo mnie u Was nie było. Po pierwszej próbie, gdzie pobrano tylko 1 komórkę i niestety dwudniowy zaradek się nie zagnieździł. Trochę się zalamalm...
Jednak zdecydowaliśmy się z mężem na drugie podejście. I jestem w 11 tygodniu ciąży 😀 nasz dzidziuś ma już 3 cm ❤ i wszystko jest ok. Tak więc nie poddawajcie się, cuda się zdarzają! Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!
 
Kobity podniosła dziś synka i coś w krzyżu boli jak cholera.Czy mogę wykrzesać krzyż termoforem będąc w ciazy???lub smarować vick?
 
reklama
Do góry