reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po. Stres pomieszany z podekscytowaniem. Jesteście Kochane, dziękuję za tyle ciepłych słów 😘😘😘Kciuki nadal potrzebne. Beta 26.11

Wow! Tak szybko masz betę? Ja też tak chcę! 😉 mnie kazali przyjechać dopiero 28.11... hmmm to może jednak nasikam na ten patyk trochę wcześniej??? 😈
Cieszę się razem z Tobą 🙂 Kciuki trzymam wytrwale! 🙂
 
Wow! Tak szybko masz betę? Ja też tak chcę! 😉 mnie kazali przyjechać dopiero 28.11... hmmm to może jednak nasikam na ten patyk trochę wcześniej??? 😈
Cieszę się razem z Tobą 🙂 Kciuki trzymam wytrwale! 🙂
Nie sikaj na patyk!!! Może jak coś to zrób betę wcześniej, ale pls tylko nie sikacz...ja mam 3 weryfikacje, pierwsza już w sobotę nic nie powie, co najwyżej czy nie trzeba podkręcić progesteronu, ale ta druga 6dpt już powinna pokazać czy się uda czy nie, trzecia 10dpt to ostateczny test...A ja trzymam kciuki za Ciebie!!!
 
Wariaci😀😀😀Ale co tam, do odważnych świat należy!!! Jakie miałaś endo? Pewnie minęłyśmy się na korytarzu, albo może widziałaś mojego młodego pod okiem dziewczyn z recepcji😉
No właśnie nie widziałam, a szukałam :) dzisiaj urzędowałam na dole, pod szóstką, zniknęłam jakoś 11.15, potem działał mąż. Jeśli widziałaś szaleńców, co osobno podpisywali dokumenty, to to my. Nie chciało nam się dzieciaków wysadzać z samochodu.
 
reklama
Do góry