reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane,mam pewne pytanie.Oďrazu z góry przepraszam za jego zadanie.Podziwiam Was kobietki i trzymam za wszystkie kciuki.I do sedna.Czy jest możliwe z Polsce in vitro-płatne jeśli nie istnieje problem bezpłodności,chodzi o poczęcie bliźniaków?
 
reklama
@Meg252 Wydaje mi się ze nie. Lekarz musiał by mieć jakąś podkładkę ze leczysz się np.rok i zero efektów. Jakbyś skorzystała z refundacji NFZ na leki a ktoś by się dowiedział to już w ogóle ryzyko.
To jest moje zdanie ale w dzisiejszych czasach można się zdziwić :)
 
@Meg252 Wydaje mi się ze nie. Lekarz musiał by mieć jakąś podkładkę ze leczysz się np.rok i zero efektów. Jakbyś skorzystała z refundacji NFZ na leki a ktoś by się dowiedział to już w ogóle ryzyko.
To jest moje zdanie ale w dzisiejszych czasach można się zdziwić :)

Ale ona pisze o platnym, prywatnym ivf.
Placisz, nie korzystasz z zadnej refundacji i nie musisz podawac powodu.
Niby dlatego mialaby udowadniac, ze leczy sie rok? Nie ma nigdzie takiego wymogu.
Wg mnie nie powinno byc problemu.
 
Dziewczyny jutro robię cytokiny. Nigdzie nie mogę się doczytać czy tu ma znaczenie dzień cyklu i czy koniecznie na czczo. Napiszcie proszę czy są jakieś konkretne zalecenia co do tego badania.
Lepiej robić w drugiej połowie cyklu, ale ja akurat robiłam w 4dc i docent powiedział że też będą miarodajne... Nie trzeba być na czczo...
 
reklama
Do góry