reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Taaaa, ja do tej pory słyszę ze "za bardzo się spinamy" i ze trzeba o tym zapomnieć to na pewno sie uda hahhahahaha ciekawe jak bez jajowodów 😂 nie no rozwalają mnie ludzie i ich cenne rady i opinie....
Hahaha no jak bym słyszała znajomych i rodzine😂
"za bardzo chcesz i to dlatego, to psychika. Odpuść i napewno się uda"
Najlepszym rozwiązaniem po 6 latach bezskutecznej walki to odpuścić teraz hahah aaaa mało tego przy niskiej rezerwie jajnikowej, ach te cenne rady
 
@Tasza i skad ty masz taka wiedze ? Zaraz sie okaze ze jestes jakims lekarzem ? wiesz przeczytalam ta ksiazke Musiałowskiej i jesli chodzi o diete to tez mi sie tam kilka zagadnien nie zgadza.
 
Dziękuję kochane za wsparcie i ze tu jestescie wy jedynie wiecie co możemy czuć jesteście aniołami. ..... ciężko mi ale widocznie tak miało być. ... może nie zasługuje poprostu
Przestań tak myśleć!!!! Nie wolno! Nikt nie decyduje o tym czy zasługujemy tutaj my wszystkie, to jest po prostu biologia, przypadek!!! Ty Kochana zasługujesz i otrzymasz, moze(?) nie tym razem. Ale! Nie poddawaj się 💪🏼
 
Hahaha no jak bym słyszała znajomych i rodzine😂
"za bardzo chcesz i to dlatego, to psychika. Odpuść i napewno się uda"
Najlepszym rozwiązaniem po 6 latach bezskutecznej walki to odpuścić teraz hahah aaaa mało tego przy niskiej rezerwie jajnikowej, ach te cenne rady
Tez mam "ciekawy "tekst mojej siostry :
"Jakbyś chciała to juz byś dawno miała" ...
Wiec wychodzi na to,ze nie chce a in vitro z nudów robię:)
Ależ leniwców mamy na tym forum :)
Dziewczyny bierzmy sie w końcu za jakąś robotę i róbmy dzieci:)
 
reklama
nie nie mam tych przciwcial. Wlasnie nie wiem o co w tym chodzi. Jak mamy to zrobic ?
Pewnie masz racje co do immuno. Ja nie napisalam ze to gwarant tylko ze czesto tak bywa :)

Chłopa za fraki i 2 badania ma zrobic - jedno z krwi a drugie z nasienia, w większości klinik można je zrobić. Jak coś wyjdzie wtedy chłop musi brać steryd przed oddaniem nasienia po punkcji.
Ty też sobie zrób z krwi to badanie.

To akurat wyczytałam na innym wątku i okazało się działać
 
Do góry