reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chłopa za fraki i 2 badania ma zrobic - jedno z krwi a drugie z nasienia, w większości klinik można je zrobić. Jak coś wyjdzie wtedy chłop musi brać steryd przed oddaniem nasienia po punkcji.
Ty też sobie zrób z krwi to badanie.

To akurat wyczytałam na innym wątku i okazało się działać
Kurcze dzieki a jak sie do tego przygotowac ? To musimy jakos niedlugo zrobic. Jutro zadzwonie do kliniki. Jeszcze raz wielkie dzieki :)
 
reklama
Dziękuję kochane za wsparcie i ze tu jestescie wy jedynie wiecie co możemy czuć jesteście aniołami. ..... ciężko mi ale widocznie tak miało być. ... może nie zasługuje poprostu
@cikulinka tez tak myślałam,ze nie zasługuje,ze za mało przeszłam zeby sie JUŻ po 7 latach udało. Myślę ze to próba usprawiedliwienia i zrozumienia tego co sie stało choćby w najgłupszy możliwy sposób. Nie wszyscy rodzice powinni nimi byc,ale mysle ze każdą poświęcająca sie in vitru para zasluguje na szczęśliwe zakończenie. Szkoda ze tak nie jest,ale niestety ten świat idealny nie jest.
Zostaje cieszyć sie z tego co mamy i żyć w zgodzie ze sobą ze "zrobilam co mogłam".

Dzielna jesteś, za jakiś czas ból będzie mniejszy,nie bez powodu mówią ze "czas leczy rany".
 
Tez mam "ciekawy "tekst mojej siostry :
"Jakbyś chciała to juz byś dawno miała" ...
Wiec wychodzi na to,ze nie chce a in vitro z nudów robię:)
Ależ leniwców mamy na tym forum :)
Dziewczyny bierzmy sie w końcu za jakąś robotę i róbmy dzieci:)
No no faktycznie dobre haslo Tez się nasluchalam różności.Albo szwagierka ma 5 dzieci A ponoć już przy 3 załamana była takie słowa padły z jej ust oczywiscie wszystko wpadki.Nie rozumie i nie zrozumie jak można narzekać A nie zrobić kompletnie nic żeby zapobiec .Ja słysząc po swoich przejściach że staranie takie hasła poprostu padam
 
Najsmutniejsze jest to ze w rodzinach patologicznych dzieci rodzą się na masę- „co rok prorok” a my normalne rodziny z normalnych domów, powiedzieć można ze zdrowi bo gdyby nie planowanie dziecka to nawet byśmy o nie których mankamentach nie wiedziały lub nasi mężowie... i dzieci mieć naturalnie nie możemy. Gdzie jest sprawiedliwość się pytam?
 
Dziękuję kochane za wsparcie i ze tu jestescie wy jedynie wiecie co możemy czuć jesteście aniołami. ..... ciężko mi ale widocznie tak miało być. ... może nie zasługuje poprostu
Zaslugujesz! Nawet tak nie mysl... nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale wiem,ze musisz dalej walczyc! Przytulam mocno mocno z calych sił [emoji8]
 
Dziękuję kochane za wsparcie i ze tu jestescie wy jedynie wiecie co możemy czuć jesteście aniołami. ..... ciężko mi ale widocznie tak miało być. ... może nie zasługuje poprostu
Zasługujesz na to by być cudowna Mama i nigdy o tym nie zapominaj !!!! I pamietaj , ze wkrótce nią będziesz !!!!jestesmy wszystkie power babki i będziemy power mamuskami 💪🏼☺️😘❤️
 
Melduje sie kochane. Po prenatalnych 12 tydz i 3 dni wychidzi,lekarz nie ma najmniejszych zastrzezen co do zdrowia bobasa ale czekamy na wyniki z testu pappa jeszcze. Lekarz mowi ze z duzym prawdopodobienstwem syn bo az sterczy hihi oby to nie sterczala pepowina bo marze o synu ale co nie bedzie to jestem szczesliwa ,ze wgl jest i zdrowe wiadomo. Termin porodu na 1 czerwca na dzien dziecka . Pamietajcie ze goraco gratuluje tym co sie udalo o mocno wierze ,ze uda sie tym ktore jeszcze walcza♡ mam mniej czasu na forum ze wzgledu na zajob w domu. Robimy maly remoncik no i samopoczucie do najlepszych nie nalezy. Wymioty ,slabosc itd. Przesylam szczescia fluidy ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
 
A tak jeszcze wracając do problemów ze spaniem to ja zawsze byłam czuła na dzięki czy światło . Nawet router mam przykryty zeby diody mnie nie budziły [emoji23] a
Ja w sypialni mam całkowicie zaciemniające rolety a i tak rano widzę gdzie niegdzie jakieś światło - mam takie czarne gacie, których nie noszę, i często z rana śpię z nimi na głowie 😂 . Mąż ma ze mnie niezłą polewkę😂
 
😮😮😮😮😮😮 czyli co na razie się nie stresować? pierwszą nieudana próbę bardzo przeżyłam bo się nastawiłam pozytywnie i d..pa z tego wyszła. NIe mam się kogo zapytać. A mężowi na razie nic nie mówie o swoich objawach bo nie chce rozpalać w nim nadziei.. bo problem jest po mojej stronie. Boję się komukolwiek coś mówić, bo zapeszę...
Objawy mogą świadczyć o ciąży lub okresie. Ból piersi masz od luteiny najprawdopodobniej bo za wczesnie zeby bolaly od bycia w ciąży. Niestety po punkcji i stymulacji rozne rzeczy mogą się dziać w naszym organizmie. U mnie takie bóle niestety oznaczaly porażkę ale wiekszosc dziewczyn ma takie przy implantacji i po bo macica się rozciąga. To trudne ale poataraj się czyms innym zająć i mysl pozytywnie bo jesli ci sie udalo to nie ma co stresować kropka ☺ trzymam kciuki 👍
 
reklama
Dziękuję kochane za wsparcie i ze tu jestescie wy jedynie wiecie co możemy czuć jesteście aniołami. ..... ciężko mi ale widocznie tak miało być. ... może nie zasługuje poprostu
***** proszę Cię nawet tak nie mów! Każda z nas zasługuje na to i wierzę że bedziesz miala swojego dzidziusia tylko sie nie poddawaj!. Kazdy ma trochę inną drogę. Niektórym się udaje za 1, niektorym za 5 razem. Trzeba robić swoje. Wiem ze to trudne bo sama sie dowiedziam w środę ze nie wyszlo po raz kolejny i poplakuje po kątach jak jakaś sierota... Ale musimy sie trzymać i wierzyc ❤
 
Do góry