reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki za odpowiedź. Okres powinien u mnie wystąpić za ok 6 dni, więc zaczęłam się zastanawiać wczoraj o co chodzi. Właśnie miałam zastrzyk z prolutex (mój mąż to świetna siostra) i myślałam że mi przeszło a tu dalej tak samo jak wczoraj dół brzucha i w krzyżu. Ale masz rację nie napalam się już.... Czekam dalej na wyrok ☹
Nie na wyrok tylko na wysoką betę! Tak tu sie mówi 😜
 
reklama
Dzięki za odpowiedź. Okres powinien u mnie wystąpić za ok 6 dni, więc zaczęłam się zastanawiać wczoraj o co chodzi. Właśnie miałam zastrzyk z prolutex (mój mąż to świetna siostra) i myślałam że mi przeszło a tu dalej tak samo jak wczoraj dół brzucha i w krzyżu. Ale masz rację nie napalam się już.... Czekam dalej na wyrok [emoji3525]
Hej ja mam tak samo boli dół brzucha i krzyża tez czekam na wyrok do godziny 18 najgorszy czas oczekiwania
 
Padłam i leje [emoji23][emoji23][emoji23] niezły patent . Ja nawet widzę światło z telefonu który leży ekranem na podłodze [emoji23] mój w szoku ze takie rzeczy mnie budzą
Też mam bardzo lekki sen i problemy aby całą noc przespać bez przerw. I kuźwa wszystko słyszę przez sen:mad:.Wybudzają mnie nawet bączki (za przeproszeniem dziewczynki) mojego męża - drę na niego japę w nocy, a on mówi, że to nie on😂.Nieeee, sąsiad wpadł, spierdział się i uciekł8-)
 
Kurcze dzieki a jak sie do tego przygotowac ? To musimy jakos niedlugo zrobic. Jutro zadzwonie do kliniki. Jeszcze raz wielkie dzieki :)

Do badań z krwi nie musisz się przygotowywać, nawet nie musisz być na czczo. Co do badań z nasienia to nie wiem czy tam jest jakaś abstynencja wymagana, w klinice pewnie powiedzą.
 
Padłam i leje [emoji23][emoji23][emoji23] niezły patent . Ja nawet widzę światło z telefonu który leży ekranem na podłodze [emoji23] mój w szoku ze takie rzeczy mnie budzą
Mnie tez budzi wszystko, szczegolnie bąk jak mąż przez sen puszcza :/ łącze się z Wami w bólu. Próbowałam już wszystkiego. Tylko relanium mi pomaga ( a i tak nie zawsze). Chyba mamy za "pełne" głowy. Dziś dla przykładu, koteł obudził mnie o 3.30 i ament. Koniec spania. Po 6 przymknęlam na chwile oczy, ale tylko dlatego,ze jestem na elkłanto (L4)... a tak o 5.50 budzik do pracy. Chodze jak zombi.
 
Też mam bardzo lekki sen i problemy aby całą noc przespać bez przerw. I kuźwa wszystko słyszę przez sen:mad:.Wybudzają mnie nawet bączki (za przeproszeniem dziewczynki) mojego męża - drę na niego japę w nocy, a on mówi, że to nie on[emoji23].Nieeee, sąsiad wpadł, spierdział się i uciekł8-)

Mój mąż pracuje za granica.. także ten. Już nie budzi mnie to ze przewraca się na bok [emoji23] ale jak wraca do domu to wogole tragedia . A nie daj Boże jak sięga po butelkę z woda w nocy to już mam po spaniu
 
reklama
Mnie tez budzi wszystko, szczegolnie bąk jak mąż przez sen puszcza :/ łącze się z Wami w bólu. Próbowałam już wszystkiego. Tylko relanium mi pomaga ( a i tak nie zawsze). Chyba mamy za "pełne" głowy. Dziś dla przykładu, koteł obudził mnie o 3.30 i ament. Koniec spania. Po 6 przymknęlam na chwile oczy, ale tylko dlatego,ze jestem na elkłanto (L4)... a tak o 5.50 budzik do pracy. Chodze jak zombi.

Już myślałam ze tylko ja jestem nienormalna a widzę ze jest nas więcej [emoji23]
 
Do góry