reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A od dawna masz takie obiawy??? Do dziś do 18??? Emocje pewnie sięgają zenitu.. [emoji50][emoji50][emoji50][emoji50] Trzymam mocno kciuki
Raz miała 3dnia takie objawy później był spokój a teraz 2dni tak sie mi dzieje dzis jest 8dpt chce zrobibw betę wcześniej bo ostatnio zaczęła mi spadać [emoji26]
 
reklama
Miała może któraś z was robiony zabieg biopsje aspiracyjną endometrium ?
Lub histeroskopia diagnostyczna ?
Bo dostałam skierawania od lekarza prowadzącego z kliniki bo według niego jest wszystko ok. lecz nie wie czemu nie zaszłam w ciąży . I chciałam wiedzieć czy któras z was przeszła któreś z tych badań ?
 
Dobry plan, rozmawialas o nim z lekarzem?
Wiesz to sa tylko takie moje teorie ale nawet @annemarie mi pisala ze teraz powinnam isc dlugim protokolem zeby poprawic jakosc. Jeszcze nie rozmawialam z lekarzem mam w grudniu wizyte bo narazie sie opycham tabletkami :) Ale mysle ze nie bedzie problemu bo z nim zawsze rozmawialismy o roznych opcjach i cierpliwie mi wszystko tlumaczyl. Na poczatku sie balam ze mnie nie pusci dlugim bo mam wysokie AMH ponad 7, ale @Netiaskitchen pisala ze tez miala wysokie AMH i miala dlugi protokol wiec to chyba nie ma znaczenia. Moze to potrwa troche dluzej ale i tak juz tyle czekam na ciaze ze miesiac czy dwa nie zrobia mi roznicy i staram sie przygotowac jak najlepiej :)
 
Miała może któraś z was robiony zabieg biopsje aspiracyjną endometrium ?
Lub histeroskopia diagnostyczna ?
Bo dostałam skierawania od lekarza prowadzącego z kliniki bo według niego jest wszystko ok. lecz nie wie czemu nie zaszłam w ciąży . I chciałam wiedzieć czy któras z was przeszła któreś z tych badań ?
Duzo tu u nas takich zabiegow. Histeroskopia jest zabiegiem malo inwazyjnym, robionym w znieczuleniu ktortktrwalym ogolnym. Czyli bez koniecznosci intubacji. BLekarz widzi wszystko co sie dzieje w jamie macicy, w razie koniecznosci ma mozliwosc wyciecia polipow i innych przeszkod, ktore czesto sa nie widoczne na USG.
 
Też mam bardzo lekki sen i problemy aby całą noc przespać bez przerw. I kuźwa wszystko słyszę przez sen:mad:.Wybudzają mnie nawet bączki (za przeproszeniem dziewczynki) mojego męża - drę na niego japę w nocy, a on mówi, że to nie on😂.Nieeee, sąsiad wpadł, spierdział się i uciekł8-)
hehehehehe uwielbiam Cie :)
 
Do badań z krwi nie musisz się przygotowywać, nawet nie musisz być na czczo. Co do badań z nasienia to nie wiem czy tam jest jakaś abstynencja wymagana, w klinice pewnie powiedzą.
Juz kochana wszystko wiem, troche podzwonilam i jestesmy umowieni na przyszly tydzien centrum diagnostycznym Alaab. Ja nie nie musze sie jakos szczegolnie przygotowywac, ale maz musi zachowac abstynencje sekualna okolo 5 dni. Ale pytalam sie tez o nk i tez wykonuja ale tutaj musze przyjsc z aktualnym badaniem mofrologii - dziwne, p co to ? No i w drugiej polowie cyklu. Takze w przyszlym tygodniu zrobimy te badania :)
 
reklama
Dziękuję kochane za wsparcie i ze tu jestescie wy jedynie wiecie co możemy czuć jesteście aniołami. ..... ciężko mi ale widocznie tak miało być. ... może nie zasługuje poprostu
Jak by to delikatnie napisać... Nie da się... Co ty pier******?!!!! Zasługujesz na wszystko co najlepsze i to Cie spotka!!! Tylko najwyraźniej troszku więcej czasu potrzeba. Nie widzę tego inaczej, doczekasz się swojego cudu!!! Nie ma innej opcji!!! I będziesz najlepszą matką na świecie!!! 😘
 
Do góry