reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny w wrzucicie zdjecie tego dhea ktore bierzecie ? moje amh wynosilo ostatnio 2,7 ale sprawdze ponownie, po takim czasie na pewno spadlo samo z siebie. bierzcie to dokladnie na jakosc komorek czy na co ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-12-14-10-50-05-905_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2019-12-14-10-50-05-905_com.android.chrome.jpg
    172,4 KB · Wyświetleń: 61
Tak ogólnie toooo-wieeeelkie Dzień dobry Kobietki!
Mimo pochmurnego dnia życzę Wam samych dobrych chwil😘😘😘

@Margit2018 ,Aga jeszcze w blokach startowych😁 Styczeń ma być Jej🥰
Dobrze Murawcia że masz rękę na pulsie bo cosik Aga zapomina meldować. A przecież każdy wie że te nasze ciąże to dobro narodowe dla nas wszystkich. Miłego weekendu dziewczynki.
 
Dzięki @Aduś16 :)

2 maluszki sa z 5 doby i 2 z 6dnia.
Ja sobie już wkręcam ze ta 3 oznacza wolniejszy rozwój i kwestia dni az sie calkiem zatrzyma.
Tak mnie dr nastraszył tym "tragicznym"nasieniem, ze nawet nie myślę że moje tym razem dobre jakościowo komórki, mogły zadecydować o powodzeniu.

Kurczę jak to chłopy mogą namieszać nam w głowach... Ja juz chyba muszę miejsce w psychiatryku sobie zarezerwować bo moja paranoja postepuje,dzis mialam sen ze moja szefowa przyszła do pracy z malutkim dzieckiem w nosidełku i jak maly zaczął wierzgac nóżkami i wychodzić spod kocyka to sie okazalo ze dzidzius ma 180cm wzrostu,ale w nosidełku sie zmieścił..jak by to ująć dziewczyny bardzo zdrowy sen,chyba juz lepiej nie będzie😅
Ale 3 to nie jest wolny w rozwoju zarodek, ktos Cue w blad wprowadzil. Te z 6tej Toby sa wolniejsze ale ze statystyk Novum jest 26 procent ciaz z takie blastek więc nadal sporo.. U mnie byla pozamaciczna z 1BB z 5tej doby więc zarodek był silny skoro w jajowodzie sobie poradził..
 
Agulla na fb jest watek paśnika może ktoś podpowie jak znaleźć i dziewczyny oddają terminy. Trzeba tam dzwonić bo czasami ktoś rezygnuje i wizyta z dnia na dzien. Osobiście nie byłam u niego ale powiem szczerze że jest dla mnie fenomenem ponieważ każdy o nim dobrze pisze. Tak więc albo coś dosypuje pacjentkom na dobry humor....albo poprostu jest dobrym człowiekiem.
 
Agulla na fb jest watek paśnika może ktoś podpowie jak znaleźć i dziewczyny oddają terminy. Trzeba tam dzwonić bo czasami ktoś rezygnuje i wizyta z dnia na dzien. Osobiście nie byłam u niego ale powiem szczerze że jest dla mnie fenomenem ponieważ każdy o nim dobrze pisze. Tak więc albo coś dosypuje pacjentkom na dobry humor....albo poprostu jest dobrym człowiekiem.
Moja koleżanka będzie na 18 grudnia oddawać. mogę jej zapytać kiedy chce tam dzwonić żeby zwalniać.
 
Agulla na fb jest watek paśnika może ktoś podpowie jak znaleźć i dziewczyny oddają terminy. Trzeba tam dzwonić bo czasami ktoś rezygnuje i wizyta z dnia na dzien. Osobiście nie byłam u niego ale powiem szczerze że jest dla mnie fenomenem ponieważ każdy o nim dobrze pisze. Tak więc albo coś dosypuje pacjentkom na dobry humor....albo poprostu jest dobrym człowiekiem.

Jest dobrym CZŁOWIEKIEM 💓👍
 
reklama
A ja melduję, że wczoraj nie wzięłam acard (porady dziewczyn z wątku poronienia nawykowe) i do południa jeszcze miałam brązowo-szare resztki progesteronu (widać że pozostałości po nocy), a teraz już czysciutko :)
Proszę trzymajcie kciuki za jutro, idę na powtórkę bety zobaczyć czy przyrasta dobrze ☺✊
 
Do góry