reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurczę, muszę sprawdzić swoje TSH, tuż przed miałam 1,8 a teraz to niestety nie wiem, bo u mnie w klinice olewają takie rzeczy. Przez większą część życia nie schodziło nigdy poniżej 5 i sporo czasu zajęło mi dojście do wspomnianego wyniku. Jak tylko będę w PL to zrobię cały panel, AMH i wit D, bo pewnie znów mam poniżej normy, pomimo, że praktycznie cały czas suplementuję.
Dziewczyny znacie może jakiegoś ogarniętego endokrynologa ze Szczecina lub okolic? Dobry ginekolog też by się przydał...
A ile witd suplementujesz? Mi endo przy 20tys kazał z grubej rury 5tys dziennie. Teraz na zimę biorę 2.5tys.
 
przyznam ,że... boję się kotów-troszkę..wielbię psy[emoji240][emoji240][emoji240][emoji240]






Ja mam także nadczynność-ale nie miałam jakiś wariacji po stymulacji.Bardziej odbił się na mnie stres[emoji852]

@Netiaskitchen ,co ja mam mówić-wiesz dobrze czego Ci życzę.Od rana o Tobie myślę,dobra Kobieto.DUŻO miłości i cieplutkich myśli w Twoja stronę[emoji173][emoji173][emoji173] Co by nie było-wierzę ,że z Twoja determinacja Maksio doczeka się rodzeństwa[emoji846][emoji846][emoji846][emoji846]

Nie dodały mnie się wszystkie cytaty(chyba za dużo na raz chciałam -jak zwykle to bywa...)- @Dakita30 pięknie prawisz Kochana[emoji7], @s.ols3404 -nooo cudoooownie!!!!!

Co do choinki I JEJ UBIERANIA....samotnego.Ja tyż sie powyłam z Małżem ,bo uświadomiłam sobie ,że to już 3 raz powtarzam,że może to NASZE ostatnie święta samotne...szklanki w oczach

[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

ale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uda NAM SIĘ-NAJWAŻNIEJSZE SIĘ NIE PODDAWAĆ [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

A jeśli mogę zapytać jakie masz traby ? Czy poprostu masz nadczynność bez gravesa w pakiecie ?
 
A ile witd suplementujesz? Mi endo przy 20tys kazał z grubej rury 5tys dziennie. Teraz na zimę biorę 2.5tys.
Mam w kroplach, 7 kropel, 1 kropla to 590 j.m. czyli trochę ponad 4tys/dzien, ale u mnie jest coś nie tak z przyswajaniem, z reguły potrzebuję 2 razy więcej niż inni.
Ale jest jeszcze drugi problem, najczęściej przy lekach, poziom przyswajanej dawki zależy od dnia i nie można mi nic dobrze ustawić, bo raz jest za dużo, a raz za mało i to się bardzo szybko zmienia. Mam coś skopane, ale się jeszcze taki mądry nie znalazł, co by orzekł co to.
Mój organizm pracuje wg tylko sobie znanego rytmu i własnej równowagi, na początku niby dobrze reaguje, leki działają, a po kilku dniach wraca do poprzedniego stanu (przestaje reagować na lek albo zaczyna wytwarzać duże ilości innych hormonów) lub odbija w drugą stronę.
Taki przykład: jak tylko zaczynam brać magnez lub jakiś zestaw witamin z magnezem, to po kilku dniach zaczynają łapać mnie okropne skurcze... O co chodzi, nie wiem.
 
No to super ;) bardzo się cieszę.
Kiedy masz termin porodu ? ;)
27 marca wiec staram sie do tego czasu wszystko pozałatwiać, jutro jadę na zakupy chce do konca roku juz przygotować cały pokoj zeby nie dźwigać i skręcać jak juz bede miała gigantyczny brzuch :-), po świętach bede miała tydzien wolnego to akurat poświęcę to na urządzenie pokoju ❤️ A co tam u ciebie? Mi teraz czas tak szybko leci ze nie wiem jaki jest dzien...
 
reklama
Dziewczyny,
w pierwszym cyklu po stymulacji wrócił mi trądzik różowaty :-( miałam go pięknie zaleczonego już od paru lat, a teraz znowu czerwony motyl na twarzy, skóra piecze, twarz puchnie i już zaczynają mi się robić stany zapalne 😭 boję się, że czeka mnie teraz wielomiesięczna droga przez mękę... wróciły też bóle stawów 😢 chyba mój system immuno się bardzo wkurzył :-(
czy któraś z Was miała podobnie?
 
Do góry