reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja pierdziele to o czym to świadczy ze urosło ?
To chyba bardzo duza wartość ? Kutwa nie zrobi mi dlugiego protokołu. Jutro do niego zadzwonie bo dzisiaj juz pozno. Czy to PCOS? Niby na usg mam pecherzyki antralne ale nie jest ich tak strasznie duzo. Bo ostatnio mi liczyła na jajnikach to mowil ze jest tak na pograniczu ale ze nie nazwal by to jeszcze PCOS. @Netiaskitchen ty tez masz sporo :-D:-D jakies niewydarzone jestesmy. Tutaj dziewczyny walcza zeby nie spadlo za bardzo a mi rosnie :szok: A czy ty masz PCOS ? I tobie chyba bez problemu robił długi protokoł prawda ?
Nikt nigdy nie zdiagnozował mi PCOS. Hormonalnie wszystko ok, żadnych nadmiernych owłosień, tradzików itp. Torbiel w jajniku jedna szt niezmienna od lat. Jedynie cykle nieregularne, często bezowulacyjne, stąd pewnie tak dużo pęcherzyków które nie miały szans się wydostać. Tak szczerze to po stymulacji i pobraniu 22 pęcherzyków to bym u siebie liczyła raczej na spadek amh. Ale dowiem się w styczniu. Będę robić w tym samym labie co poprzednio. Tak, mam potwierdzony długi protokół od 1dc w styczniu.
 
reklama
Nikt nigdy nie zdiagnozował mi PCOS. Hormonalnie wszystko ok, żadnych nadmiernych owłosień, tradzików itp. Torbiel w jajniku jedna szt niezmienna od lat. Jedynie cykle nieregularne, często bezowulacyjne, stąd pewnie tak dużo pęcherzyków które nie miały szans się wydostać. Tak szczerze to po stymulacji i pobraniu 22 pęcherzyków to bym u siebie liczyła raczej na spadek amh. Ale dowiem się w styczniu. Będę robić w tym samym labie co poprzednio. Tak, mam potwierdzony długi protokół od 1dc w styczniu.
Ja tez mam tak samo. Do tego nie tyje. Tylko owulacje nie zawsze. Po metforminie mam owu. Jednak napisałam do swojego i mi odpisał :) ze to okolo 9 i ze jutro dobierzemy protokol ;)
 
A ja zupełnie nie w temacie świat, bo zrobiłam dziś żurek[emoji23]Miałam jedną butelkę żurku która została mi w lodówce i tak od kilku miesięcy zajmowała miejsce więc się wzięłam i zrobiłam [emoji4]Małż będzie miał na niedzielnego kaca[emoji23]
U mnie w swieta je sie zurek (barszcz bialy) z wywarem z suszonych grzybow. Pyyycha!!
 
Dziewczyny które robiły test pappa, byłam dzisiaj na pobraniu krwi i mam już wyniki z laboratorium, wolne beta hcg wyszło mi wysokie, ale tego chyba nie analizuje się bez USG? Nie wiem czy dobrze myślę...
Tak, musza byc wyniki z krwi i usg i lekarze to wprpwadzaja w system i wyliczaja prawdopodobienstwo.
 
no to dzisiaj jestesmy DWIE [emoji24] kurcze to faktycznie te torbiele daja ci w kosc :baffled: ja to bym dopiero panikowala jak bym miala cos takiego. A moze juz jestes troszke przewrazliwona przez te torbiele a tak naprawde okaze sie ze nic tam nie ma. Wbijaj szybciutko do gina w poniedzialek. Moze sie jeszcz uda wizyta. Tak zebys chociaz na swieta byla spokojniejsza.
Pójdę, ale tutaj na miejscu.. bo do Gdyni mam 260km i boje się, ze jak się wyprosze o wizyte to się wkurzy, ze nie jestem w okresie.. wiesz, mając torbiele co miesiąc przed rok czasu nauczyłam się z tym bólem zyc, i naprawde poznałam swój organizm.. wiedzialam kiedy rosnie duza. No i wiedzialam,że z okresem poleci. Po prostu sie męczyłam. Na bol jestem bardzo, bardzo wytrzymala. Troche przezylam ze swoim cialem. Ale teraz @ ni widu, ni słychu.. I właśnie po histeroskopii takie numery. Może lekarz ma sposoby na wywołanie.. Ja mam tak głupi organizm, ze jak przychodzą mdłości czy "ochota" na wymioty to wtedy mam rzeznie.. drętwienie kończyn, gorące i zimne poty na zmianę. Moja dr jest w szoku. Mam wysoki próg na ból, ostatnio nawet robilam zeba kanałowo bez znieczulenia, bo na mnie ono nie działa.. dentysta w szoku, ale jak mi kiedyś dal konska dawkę, to nic nie zdretwialo.. zrobil zeba na żywca, minęło ok 2h i dopiero zaczęło dretwiec.. potem jak puszczalo to bol nie do zniesienia. Dlatego bez sensu- nie biorę. Jak mi operowali kolano- to samo. Trzy blokady w kregoslup, nogi niby dretwe, zaczęli ciąć A ja w krzyk bo kuzwa bol nieziemski cięcia.. dopiero jak uspili mogli zoperowac. Dlatego jak dawali narkoze to ten odlot dla mnie mega.. wiem. Glupia jestem.. no ale wrócę. Dr w szoku bo na ból wytrzymała A jak tylko objawy z otrzewnej to moj organizm głupieje. Ciśnienia nie ma, dretwa cala. I tak sie dzieje jak już mdłości są silne. Ja się boję wymiotować. Niektórzy wlozą palca i im lepiej. A jak ja sobie przypomnę jakie mam wtedy drgawki... taki to ze mnie ufolec.
 
Pójdę, ale tutaj na miejscu.. bo do Gdyni mam 260km i boje się, ze jak się wyprosze o wizyte to się wkurzy, ze nie jestem w okresie.. wiesz, mając torbiele co miesiąc przed rok czasu nauczyłam się z tym bólem zyc, i naprawde poznałam swój organizm.. wiedzialam kiedy rosnie duza. No i wiedzialam,że z okresem poleci. Po prostu sie męczyłam. Na bol jestem bardzo, bardzo wytrzymala. Troche przezylam ze swoim cialem. Ale teraz @ ni widu, ni słychu.. I właśnie po histeroskopii takie numery. Może lekarz ma sposoby na wywołanie.. Ja mam tak głupi organizm, ze jak przychodzą mdłości czy "ochota" na wymioty to wtedy mam rzeznie.. drętwienie kończyn, gorące i zimne poty na zmianę. Moja dr jest w szoku. Mam wysoki próg na ból, ostatnio nawet robilam zeba kanałowo bez znieczulenia, bo na mnie ono nie działa.. dentysta w szoku, ale jak mi kiedyś dal konska dawkę, to nic nie zdretwialo.. zrobil zeba na żywca, minęło ok 2h i dopiero zaczęło dretwiec.. potem jak puszczalo to bol nie do zniesienia. Dlatego bez sensu- nie biorę. Jak mi operowali kolano- to samo. Trzy blokady w kregoslup, nogi niby dretwe, zaczęli ciąć A ja w krzyk bo kuzwa bol nieziemski cięcia.. dopiero jak uspili mogli zoperowac. Dlatego jak dawali narkoze to ten odlot dla mnie mega.. wiem. Glupia jestem.. no ale wrócę. Dr w szoku bo na ból wytrzymała A jak tylko objawy z otrzewnej to moj organizm głupieje. Ciśnienia nie ma, dretwa cala. I tak sie dzieje jak już mdłości są silne. Ja się boję wymiotować. Niektórzy wlozą palca i im lepiej. A jak ja sobie przypomnę jakie mam wtedy drgawki... taki to ze mnie ufolec.
Normalnie czytam z przerazeniem :( wiesz co tak sobie pomyslalam ze to juz moze byc jakis znak ze wlasnie cos w immuno nie gra.
 
reklama
Do góry