reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fakt, mamy podobne przemyślenia. Ja właśnie teraz chciałabym jeszcze skończyć na najbardziej czasochłonne etapy póki jestem na urlopie. Jak wrócę do pracy to będzie ciężko.
Co Ci wyszło z badań immuno i co zalecił ci docent? To kiedy teraz transfer?
[/QUOTE
U doc Pasnika wyszlo ze mam cross match duzo ponad norme. I mialam immunosupresje. Po tym mialam jeszcze 2 transfery i nic. Wiec znowu pojechalismy do doc. Powiedzial ze juz nie ma do czego sie przyczepić. Ale ze dolozymy steryd w cyklu z transferem i wlew z accofilu. I tak tez zrobilam
Dzis 1dpt. :)
Ja tez dużo wspomagalam sie urlopem bo inaczej tego nie widzialam. Ale czasem az szkoda brac urlop na wizytę:( Tobie cos wyszlo w immunologii?
 
reklama
Zaczynam badać dopiero. Na razie jest trochę za wysoko kilka parametrów w badaniu IMK, czekam na wyniki KIRow i Pai1. W sobotę robię hormony tarczycy i krzywą glukozowo insulinową. No a wizyta u docenta pod koniec lutego. Ja w marcu wracam do pracy po macierzyńskim i wykorzystaniu zaległego urlopu, więc trochę zależy mi żeby jka najwięcej właśnie ogarnąć przed marcem. Właśnie po to, żeby jak piszesz nie musieć brać urlopu na to. Ten steryd i wlew miałaś w Invicta robiony? Jakie to są koszty? Jaki masz KIR? Jakieś problemy z realizowaniem zaleceń docenta w klinice Ci robili?
 
Dziewczyny zrobilam jednak dzisiaj bete. Bo ta poniedziałkowa nie dawała mi spokoju i dzisiaj jest 6dpt i jest 27🙂 czyli rosnie. Ale u mnie już były bety pozytywne więc nawet nie ma we mnie radości tylko większy strach, czy będą przyrosty...
Trzymajcie kciuki laski 😘😘
Beta piękna. Nie martw sie tym razem musi sie udac 😘 ✊✊✊
 
Witam :)
Dziś przyszła do mnie odżywka i będę testować mam nadzieję że zda egzamin.
Trzeci dzień płaczliwy jeszcze mam, ciężko nadal :( ...
 

Załączniki

  • 15791139982342985927662235565219.jpg
    15791139982342985927662235565219.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 51
Właśnie kupiłam magiczną odżywka :) drożdżowa maska babci Agafii.
We wtorek idę do fryzjera i tak ściąć włosy bo mam takie pióra że szok, nie dość że mało ich to jeszcze szorstkie i do ułożenia. Brak sił na nie. Czytając teraz posty już wiem od czego. Mało tego miałam w ostatnim czasie 4 narkozy pełne i podejrzewam że teraz mi to wszystko wychodzi. Masakra jak to wszystko wychodzi z czasem.
U mnie to samo
Nic tylko ściąć
Niestety to po narkozie
Włosy ,paznokcie i rzęsy słabizna
 
Zaczynam badać dopiero. Na razie jest trochę za wysoko kilka parametrów w badaniu IMK, czekam na wyniki KIRow i Pai1. W sobotę robię hormony tarczycy i krzywą glukozowo insulinową. No a wizyta u docenta pod koniec lutego. Ja w marcu wracam do pracy po macierzyńskim i wykorzystaniu zaległego urlopu, więc trochę zależy mi żeby jka najwięcej właśnie ogarnąć przed marcem. Właśnie po to, żeby jak piszesz nie musieć brać urlopu na to. Ten steryd i wlew miałaś w Invicta robiony? Jakie to są koszty? Jaki masz KIR? Jakieś problemy z realizowaniem zaleceń docenta w klinice Ci robili?
Recepte na steryd dostalam od docenta (encorton, nie jest drogi) a wlew zrobili mi w klinice koszt 630zl. Gdzie tu czytam ze nawet w salve jest chyba 400zl. A sam accofil w aptece kosztuje 160zl wiec zobacz jaka przebitka:( mam kir BX i te najwazniejsze mam wiec doc mowi ze tu jest ok. Aaa mam jeszcze heparyne bo mam mutacje pai, na to recepte dostalam w klinice tez bez problemu. No działaj Kochana. A ja w invicta nie biore tych weryfikacji po 3,6,9dniach po transferze.. Przyznam ze stresowalabym sie isc juz 3 dnia.. A to oczywiscie wszystko kosztuje:(
 
Recepte na steryd dostalam od docenta (encorton, nie jest drogi) a wlew zrobili mi w klinice koszt 630zl. Gdzie tu czytam ze nawet w salve jest chyba 400zl. A sam accofil w aptece kosztuje 160zl wiec zobacz jaka przebitka:( mam kir BX i te najwazniejsze mam wiec doc mowi ze tu jest ok. Aaa mam jeszcze heparyne bo mam mutacje pai, na to recepte dostalam w klinice tez bez problemu. No działaj Kochana. A ja w invicta nie biore tych weryfikacji po 3,6,9dniach po transferze.. Przyznam ze stresowalabym sie isc juz 3 dnia.. A to oczywiscie wszystko kosztuje:(
Przebitka jest jeszcze większa bo 167 to za 5 ampulek a wlew robią z jednej. On w endometrium jak scratching działa, jak masz dosc DS przy BX to podskornie już nie daje docent.. A w Invicta zgodzili się Tobie zrobić wlew że zlecenia docenta? Z tego co wiem to profesor krytykuje zalecenia docenta..
 
reklama
A ja mam takie bujne włosy. Zreszta jak zawsze, lecą mi tez ale w miejsce jednego wyrastają 2 nowe. Mam włosy raczej puszące się i niesforne - w sierpniu robiłam keratynowe prostowanie w sumie efekt piękny przez 3 miesiące potem już coraz bardziej dawały czadu a rosną jak głupie. Muszę często farbować bo siwych mam pełno - rodzice szybko posiwieli i takie geny niestety
 
Do góry