reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy zdarzało wam się robić testy owulacyjne przed kriotransferem? Ja mam mieć na cyklu naturalnym i monitorujemy cykl. Ale u mnie te testy wcześniej były niemiarodajne tzn były dodatnie przez kilka dni.
Denerwuje się że coś przegapie albo że endometrium nie przyrosnie.

Jesli juz chcesz testy (ja robilam przy iui chyba) to sa najlepsze te elektroniczne Clear.blue sie nazywaja
Doktorek mi je polecal
 
reklama
OK. Jaki byl zarodek transferowany? Jesli blastka to zazwyczaj w 5 dniu po transferze tesst o czuloci 10 pokaze blada kreske. Mam to sprawdzone. Beta 10 nie pokaze, Beta 16 pokaze.
Z tym bywa różnie z wiele dziewczyn wczoraj pisało że przy wysokich betach nawet najbardziej czule testy zawodzą. Ja miałam betę 151 i ledwo cień cienia był :)
 
Z tym bywa różnie z wiele dziewczyn wczoraj pisało że przy wysokich betach nawet najbardziej czule testy zawodzą. Ja miałam betę 151 i ledwo cień cienia był :)
Mysle ze to zlaezy od firmy. Ja zawsze uzywam jednych i przy ciazy bio widzialam jak z godz na godz krecha sie robila sslabsza. Dla porownania przy pustym jaju kiedy myslalam ze jest ok przy becie 80 druga kreska zrobila sie BLYSKAWICZNIE. Czerwona jak bat.
 
IMG_1828.JPG


Oto one
 
Jedyny bezpieczny jest paracetamol.
A ja wczoraj piękny dzień, a dziś odwołałam wszystkich pacjentów. Od rana ból głowy taki, że aż mi słabo było, później biegunki, no i na koniec wymioty, aż ledwo stałam na nogach. Jutro idę do rodzinnej bo mój gin pisze, że to wygląda na infekcje, a nie ma nic wspólnego z ciążą. Czy któraś z Was może mi polecić bezpieczny sposób walki z bólem głowy w ciąży? [emoji22]
 
No na drożność jajowodów nie sądzę, musisz jednak mieć jakieś mikro światło. Z drugiej strony ku pocieszeniu w ramach czarnego humoru lepsze puste jajo niż brak czegokolwiek bo to oznacza mimo wszystko postęp.

U mnie po pustym jaju lekarz tez mówił ze lepiej puste jajo niż jak ciąży wogole nie było i nie można zajść
 
reklama
Do góry