reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nic nie robię, zdam się na docenta. U nas nawet tych Kirów i IMK nie zrobię, takie zadupie.
Spoko, na pewno powie Wam co i jak zrobić. I wtedy będziesz ogarniać jak już będziesz wiedziała co dokładnie. Ja IMK robiłam w Synevo(nazywają to subpopulacje limfocytow panel) i widzę na ich stronie ze jest punkt w Szczecinie. Gorzej z KIRami. Tu nie podpowiem bo nie mam pojęcia.
 
Ja właśnie miałam dziś zacząć krótki protokół i znowu lipa :( Okazało się, że na jajniku, który był zawsze zdrowy i produkowal pęcherzyki pojawiła się torbiel endometrialana 4cm 😭 dostałam zamiast stymulacji tabletki antykoncepcyjne. Prawy jajnik już ledwo dyszy... Co robić?! Czwarta laparoskopia to już za z dużo. Poprzednia miałam w lipcu. Czy któraś z Was była stymulowana z taką endometriozą? Boję się czy uda się teraz cokolwiek sensownego że mnie pobrać ☹ a może faktycznie znowu laparoskopia?
U mnie zrobili stymulację przy torbieli endometrialnej
 
Wiesz co jeszcze jestem przed punkcja wiec nic nie mowi po prostu orientacyjnie pytam. Bo nastawiam się na to że mimo wszystko chce mieć podane dwa zarodki. Tylko jeśli będą one dobre to mogą mi podać dwa ???
Mogą. Zależy od podejścia lekarza. U mnie właśnie były 2 bardzo dobre. Marzyłam wtedy o bliźniakach. Ale ciekawe, że nie okreslaliscie teraz tej ilości zarodków do transferu. Ja jestem na początku stymulacji, a już musiałam zadeklarować ile zarodków będzie transferowanych, chociaż jeszcze nie ma ani jednego...
 
reklama
[emoji8][emoji8][emoji8][emoji173] dojechaliśmy do domu i padłam. Gdyby nie budzik na leki to chyba jutro bym wstała [emoji23] ale za jakąś godz przyjmę relanium i chyba pośpię.
No po relanium to pośpisz konkretnie😀Odpoczywaj, miłych snów i dla pewności ustaw budzik na poranne leki (w razie gdyby naprawdę dobrze Ci się spało 😉)
 
Do góry