reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje, probuje ogarnac aale czuje sie zamroczona. Take prawie orzzyjemne uczucie. Lukasz byl na rozmowie zlekarzez nie nie chcee albo sie miga zeby mi opopwiedziec. L4 do konca tygodnia. Chyba bede musiala sie przyznac GURU o wysystkim. Nie wiem jak zareagują? Wiesz u mnie tow iwocha.. Lukasz mowi ze sobie poradzimy... A ja juz zbieralam na badanie zarodka. Tesciowaa kochana siedzi w domu i rosol gotuje. Łulakszz chyba jej nagadal. Przykro mi ze musze sprawiac takie problemy :(
Jakie problemy ? Przecież Ty poświęcasz cała siebie i powinnaś być dumna z siebie. Walczysz cały czas! To Ty jesteś kochana ☺️
 
Hej dziewczyny. Przygotowywyujemy się z mężem do invitro w gyncentrum w Krakowie powiedzcie mi czy warto podpisywać tą umowę 2 plus 1 ??
 
Ja raz miałam podane dwa zarodki. Przy pierwszym transferze. Wybrane najlepsze 2, nie zaimplantował się żaden, beta nie drgnęła. Od tego czasu nie chciałam więcej ryzykować dwóch.
Mogą. Zależy od podejścia lekarza. U mnie właśnie były 2 bardzo dobre. Marzyłam wtedy o bliźniakach. Ale ciekawe, że nie okreslaliscie teraz tej ilości zarodków do transferu. Ja jestem na początku stymulacji, a już musiałam zadeklarować ile zarodków będzie transferowanych, chociaż jeszcze nie ma ani jednego...
Bedzie ich na tyle zeby dalo zdrowa ciaze.
 
Juz juz prezpisali mi ANEKTON. Ogolnie to zrzygalam siee w samochodzie i w windzie a na koniec prawie obrzygalama pieelegniarke. Nawet nie wiem skad tyle tego. W szpitalu nie bylo sensu bo ccisnieenie w normie. Wygladam jak trzy swiaty ;) Dziewczyny naprawde dalo mi popalic.
Biedna Ty ;( no to limit "pecha" juz wykorzystałas. Od jutra proszę o same pozytywy.
 
Juz juz prezpisali mi ANEKTON. Ogolnie to zrzygalam siee w samochodzie i w windzie a na koniec prawie obrzygalama pieelegniarke. Nawet nie wiem skad tyle tego. W szpitalu nie bylo sensu bo ccisnieenie w normie. Wygladam jak trzy swiaty ;) Dziewczyny naprawde dalo mi popalic.
Ale cię przeczyściło, współczuję. Powiedzieli od czego tak się dzieje?
 
reklama
Ty jesteś chyba z innej gliny ulepiona. Tylko nerwów i dramatów. Problemów i dolegliwości i jeszcze masz siłę pisać i podnosić innych na duchu.
Jesteś na prawdę niesamowita i masz nieludzka wewnętrzną siłę.

Juz juz prezpisali mi ANEKTON. Ogolnie to zrzygalam siee w samochodzie i w windzie a na koniec prawie obrzygalama pieelegniarke. Nawet nie wiem skad tyle tego. W szpitalu nie bylo sensu bo ccisnieenie w normie. Wygladam jak trzy swiaty ;) Dziewczyny naprawde dalo mi popalic.
 
Do góry