reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Też bym tak chciała nie wiedzieć [emoji12]. U mnie cały czas jest kontrola, bo strasznie lubię jeść. Mam 165 cm i ważę 60-62 i pasuje mi ta waga. Jak brałam ślub to ważyłam 48kg i tylko pasiaka mi brakowało. Teraz jest ok i już to kiedyś pisałam, że ćwiczę żeby więcej żreć [emoji23]
Ja przy takim wzroscie wazylam przed ta ciaza 65-66kg i Twoja waga byla moim nieosiagalnym marzeniem. W pierwszej ciazy skonczylam na 81kg i mam wielka nadzieje, ze to sie nie powtorzy teraz [emoji85]
 
Spróbuj na początek zastąpić „puste”słodycze suszonymi owocami, tez słodkie, ale przy okazji odżywcze, małymi kroczkami, do przodu [emoji854]. A chwile słabości... to kto ich nie ma [emoji2958][emoji2960], byle nie za często [emoji847]
Przy IO wrecz zabronione suszone owoce. Maja bardzo duzo cukru. Świeże owoce połączyć z jogurtem naturalnym i orzechami i będzie git;)
 
A jak wam mija popołudnie ja juz obiadek zrobiłam ogarnęłam trochę teraz zrobiłam inke i siedzę nad obrazkiem. .....
Ja wracam od cioci. Kotkow namizialam. Maz na mnie krzyczał w samochodzie,ze nie miałam toxo A te koty wszystkie tule A ona na pół podworkowe.. ehh. A ja taka kociara. Wezme zastrzyki i jadę odwiedzic siostrzeńca. Patrzcie jaki to piekny kotelek;)
IMG_20200125_214549_940.jpeg
 
reklama
Do góry