reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O, mi też się marzy ceramika z Bolesławca 😊Najbardziej lubię takie classic biało granatowe wzory😊
No wlasnie ja mam takie deserowe talerzyki i chebak i miski i nie mam tylko kubkow i jeszcze calej masy rzeczy ;)Maasakra przyjechal do babci wnuczek od kochanej bratowej na ferie. Siedza u mnie i ucza sie czytac. Jasiek z jezykow i matematyki same piatki a czytac nie chce. Widzialyscie te lektury? Jakies skarpety? Łukasz wyszukal film ktory uwielbiam. Niestety pasuje do mojego charkteru czyli glupkowato glupi. No glupszego filmu nie widzialam a jak tylko go widze to usmieje sie jak malo kto. Nazywa sie RRRRRRR z Geradr Depardieu.,,,
 
Dziewczyny chyba nie dam rady jutro wklepic kalendariuuuuu ... ;( przepraszam, raczej pono pojde spac, wczesnie wstane a w prace mam jutro delegacje. Zamiast kaloszy garsonka i rajstopy na ktore od zawsze mam uczulenie bo mnie swedza od nich nogi. Musze zrobc prezentacje i musze siedziec na dole ... ;( @Artemida90 czekam na bete. Pamietaj ze zawsze zycze CI TTOBIE, YOU, TOUJORS ❤ ❤ ❤ najlpiej to chyba sobie :) Ale tobie tez dobrze ;)
 
No wlasnie ja mam takie deserowe talerzyki i chebak i miski i nie mam tylko kubkow i jeszcze calej masy rzeczy ;)Maasakra przyjechal do babci wnuczek od kochanej bratowej na ferie. Siedza u mnie i ucza sie czytac. Jasiek z jezykow i matematyki same piatki a czytac nie chce. Widzialyscie te lektury? Jakies skarpety? Łukasz wyszukal film ktory uwielbiam. Niestety pasuje do mojego charkteru czyli glupkowato glupi. No glupszego filmu nie widzialam a jak tylko go widze to usmieje sie jak malo kto. Nazywa sie RRRRRRR z Geradr Depardieu.,,,
Też go lubię [emoji23]. Jest tak głupi że aż fajny [emoji23]. Do mojego charakteru też pasuje [emoji41]
 
Też bym tak chciała nie wiedzieć [emoji12]. U mnie cały czas jest kontrola, bo strasznie lubię jeść. Mam 165 cm i ważę 60-62 i pasuje mi ta waga. Jak brałam ślub to ważyłam 48kg i tylko pasiaka mi brakowało. Teraz jest ok i już to kiedyś pisałam, że ćwiczę żeby więcej żreć [emoji23]
@fredka84 to jest nas dwie.....lubiące żreć 😁😁 .... tyle, że ja mam lenia jeśli chodzi o ćwiczenia jakiekolwiek 🙈🙈 @bazylia128 zachęca do biegania i chyba od jutra zacznę ✊✊ Ja mam 175 cm i obecna waga to 67 kg ale marzy mi się zrzucić do 60 kg bo w 🍑 dupci trochę za dużo cm i w ogóle kondycja kiepska więc ruch wyjdzie mi tylko na dobre. Może uda mi się już w drugim tygodniu lutego wbić na wizytę do docenta . Zrobię może tylko Kiry, subpopulacje i nie wiem co jeszcze. Na wizytę obecnie czeka się do maja 🙈ale udało się , jak nie drzwiami to oknem a nie chcę czekać tak długo tylko działać bo 4 zmarzluszki czekają na mnie 👶👶👶👶✊✊✊✊
 
reklama
@fredka84 to jest nas dwie.....lubiące żreć [emoji16][emoji16] .... tyle, że ja mam lenia jeśli chodzi o ćwiczenia jakiekolwiek [emoji85][emoji85] @bazylia128 zachęca do biegania i chyba od jutra zacznę [emoji110][emoji110] Ja mam 175 cm i obecna waga to 67 kg ale marzy mi się zrzucić do 60 kg bo w [emoji527] dupci trochę za dużo cm i w ogóle kondycja kiepska więc ruch wyjdzie mi tylko na dobre. Może uda mi się już w drugim tygodniu lutego wbić na wizytę do docenta . Zrobię może tylko Kiry, subpopulacje i nie wiem co jeszcze. Na wizytę obecnie czeka się do maja [emoji85]ale udało się , jak nie drzwiami to oknem a nie chcę czekać tak długo tylko działać bo 4 zmarzluszki czekają na mnie [emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
A nie za dużo chcesz zrzucić? Wysoka jesteś a poza tym duże pupy są sexy i na czasie, też mam sporą i mąż zawsze mi to powtarza, więc w końcu mu uwierzyłam i zaczęłam lubić swój tyłek.
 
Do góry