reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak, szafe robiliśmy w listopadzie. Stolarz robil i zapłaciliśmy za nią 1600. Ona nie jest duża. Ale bardzo pojemna. Wybrałam najprostszą płytę na lekki połysk bo mały pokój, to trochę światła odbija. Stolarz nie był drogi, on nam kiedys robil kuchnie, szafę na korytarzu, szafki do łazienki i dużo osobom go polecilismy, więc może dal niższą cenę. Ale co ja sie nawkurzalam to moje, strasznie niezłomny i z 3 tyg zrobiło się prawie 2 miesiące. Klamki sama zamówiłam na allegro. Ja jestem taka trochę Zosia samosia, uwielbiam zmiany i jak się upre to musi być. Sprzedałam wczesniejsze komody i lawe, dwa tygodnie szylam Aniołki na sprzedaż i uzbieralam kase na remont tego pokoju. Wczesniej byl szary ale jakby zagracony A ja się źle w nim czulam. Nie mogłam sobie pozwolić na ruszenie choc by grosza z pieniędzy na in vitro. Maz marudził,ze wymyślam ale ja sie musze czuć dobrze we wnętrzu. Mamy trzy małe pokoje na poddaszu i w sypialnie tez bym chciala pomalować na biało i dac drewniane dodatki A 3 najmniejszy pokoik jak bedzie wszystko dobrze, to będziemy zmieniać dla dzidzi. Póki co to nasz pokój dla Dżuli jak nas odwiedza. Pokaże ten nasz salonik przed zmianą i po. Wszystko tanim kosztem. Jeszcze mi dywanu brakuje. Maz mowi,ze mi wykasuje szelągowska z tv. Prosiłam to o zeszlifowanie belek do drewna, pufy itd. Ale nie chce sie zgodzić [emoji87]Zobacz załącznik 1082932Zobacz załącznik 1082933Zobacz załącznik 1082937Zobacz załącznik 1082939Zobacz załącznik 1082940
Ale masz ładnie! Wielbiam taki styl mebli.
 
Dziękuję bardzo.

Ja po prostu nie umiem już na to chłodno patrzeć. Miałam już sytuację że 6dtp - 10, 10dtp było 70 i była biochemiczna. Teraz jest trochę lepiej no ale nie super fajnie żeby się cieszyć. Raczej żeby przedłużyć sobie agonie.
Musisz wierzyć w swojego Kropka, bo kto jak nie Ty???
I może zmień sobie nick, od razu się jakoś podbudujesz ;)
 
Ale masz ładnie! Wielbiam taki styl mebli.
Dziękuję. Regał kupiony w jysk dawno temu i mu nogi dokrecilismy;) A fotel stary PRL po dziadkach;) mialam go dac do tapicera ale kot go lubi drapac, więc póki co zarzucilam kocyk ;) ja też mam marzenia co do wnętrz, większego mieszkania itd no ale Kropus najważniejszy i poki co tutaj skupiamy wszystkie siły;)
 
Pogadamy jutro. Juz tyle razy liczylam na to, ze się uda...
Póki co mlody się przewrócił, rozpłakał, utuliłam i śpi. To ja się tez zdrzemnę. Kulka emocji idzie spać 😘i tak mam opóźnienie bo reszta stada śpi...
Jak wstaniemy to prolutex, obiad dla młodego i jedziemy szukać tych uchwytów, wieszakowczy jak to się tam nazywa. Programy Szelągowskiej uwielbiam😀
Ja mam taka klientkę, której pierwsze invitro udało się za 13 razem! Ma synka i po niecałych dwóch latach podeszła do drugiego transferu bez większych nadzieji i udało się odrazu! Teraz ma dwóch synków 😍 i Tobie tez tego życzę 😘
 
Tak sie wlasnie zastanawiałam;) Chyba zawsze tak jest, że sobie to się jakos tak ciężej i dłużej robi.. W zeszłym roku dostawilismy sobie taki a'la balkon. Się wpasowalismy miedzy ścianami. I te ściany gole takie w niepomalowanej elewacji. A wymyśliłam sobie,ze je chce w płycie osb, zaimpregnowac i na to sobie poprzykrecac jakies doniczki z ziołami... Nie mogłam się doprosić.. A wczoraj powiedzialam do Marka,ze ciężarnej sie nie odmawia i jak tylko będzie ciepło A będzie w domu to musi z tym ruszyć,żebyśmy sobie w przyjemnym siedzieli latem ;)
Hahaha no teraz to masz argument 😅😍
 
reklama
Do góry