reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Już po wizycie. Pęcherzyki ładnie, równo rosną 😉 jest ich kilkanaście. Oczywiście prawy jajnik nie odpalił za bardzo. Estradiol 1300, a ja już czuję się jakbym miała pęknąć! Kurcze Wy też tak macie lub miałyście? Czasem łykami jakiś Apap, ale to nie pomaga jakoś super. Do wtorku mam ustalona stymulacje. Punkcja czwartek lub piątek 😉
@bazylia128 a Ty jak Słońce?
@Murawa wracaj do zdrowia! 😘
 
reklama
Jak dla mnie jest naprawdę dobrze 😊 Ja bym się cieszyła z takiego wyniku! Trzymam kciuki za przyrost✊✊✊
Wiem po sobie, że jak długo się nie udaje to ciężko się cieszyć, bo człowiek się boi kolejnego rozczarowania, ale postaraj się myslec pozytywnie. Niech ten mały kropeczek w tobie czuje ze mamusia chce żeby z nią został 😊 Co ma być to i tak będzie.... Ja mocno trzymam kciuki do soboty✊
 
Już po wizycie. Pęcherzyki ładnie, równo rosną 😉 jest ich kilkanaście. Oczywiście prawy jajnik nie odpalił za bardzo. Estradiol 1300, a ja już czuję się jakbym miała pęknąć! Kurcze Wy też tak macie lub miałyście? Czasem łykami jakiś Apap, ale to nie pomaga jakoś super. Do wtorku mam ustalona stymulacje. Punkcja czwartek lub piątek 😉
@bazylia128 a Ty jak Słońce?
@Murawa wracaj do zdrowia! 😘
Tak, uczucie ze jajniki eksplodują znam😊Ale to chyba glowa poteguje ten efekt, bo one są dość elastyczne i moje obawy o eksplozję okazaly się nieuzasadnione. Pięknie to u Ciebie idzie😊Będzie super efekt coś czuję😍
 
Ostatnia edycja:
A moge wiedziec jaki masz projekt domu?. Z tego co wiem te nasz projekt tez nie wymaga az tak dużego wkladu. My za 1.5 roku chcemy sprzedac nasz dom tutaj i za te pieniądze sie wybudowac. Wcześniej myśleliśmy ze uda sie odlozyc i postawić dom w stanie surowym ale narazie wszystko idzie na leczenie więc nasze oszczędności się powoli kończą 😕
Jasne 😉 Dom pod liczi ver 2. Teraz żałuję, że garaż jest jednostanowiskowy. Albo dwu, albo wcale. A tak to uwielbiam mojego maluszka 😁 My zaczęliśmy budowę w 2018, więc wszystko było jeszcze tańsze. Teraz ceny mam wrażenie są z kosmosu! Budowa domu to ciężka sprawa, tym bardziej systemem gospodarczym. Chyba, że ktoś ma worek pieniędzy i może zlecić to komuś 😉 pewnie jak się wprowadze to szybko o tym zapomnę 😁 Dobrze, że mamy trochę swoich mebli, a kuchnię zrobimy z palet? Musieliśmy z kilku rzeczy zrezygnować na rzecz in vitro 😉 Ale aby ściany stały i kawałek łazienki i już się wprowadzamy!
 
No tak kochana, ale z drugiej strony ja pracuje za granicą i mogę sobie pozwolić ma budowę domu w pl. Na Islandii to tylko kredyt. Więc to inna sytuacja ;)
Ale najważniejsze, że są dzieciątka w brzuszku ❤️ Bez tego to nawet pałac nie miałby sensu ;)
Na pewno tez Was to kosztuje sporo wyrzeczeń 😉, ale to fakt, ze zawsze łatwiej budować w Pl jak się pracuje za granica... my we Fr możemy kupić tylko na kredyt i to 60m, ale zawsze już lepiej niż teraz 42 i nie nasze, a płacić i tak trzeba...
Ja wogole Was dziewczyny w Pl podziwiam jak dajecie radę z invitro, przecież to są ogromne pieniądze jakie wydajecie.... złości mnie jak nie wiem ten Polski rząd ze swoim podejściem, wstyd mi za to strasznie. W dodatku te fucki ostatnio co poleciały w sejmie, to już wogole żenada 🤦🏻‍♀️. Płacicie podatki, wiec leczenie tez Wam się należy 😤😠...
 
Już po wizycie. Pęcherzyki ładnie, równo rosną 😉 jest ich kilkanaście. Oczywiście prawy jajnik nie odpalił za bardzo. Estradiol 1300, a ja już czuję się jakbym miała pęknąć! Kurcze Wy też tak macie lub miałyście? Czasem łykami jakiś Apap, ale to nie pomaga jakoś super. Do wtorku mam ustalona stymulacje. Punkcja czwartek lub piątek 😉
@bazylia128 a Ty jak Słońce?
@Murawa wracaj do zdrowia! 😘

Super 💪 ja dziś prawie nie czuję jajników, mam nadzieję, że pęcherzyki jednak rosną sobie po cichutku :)
 
reklama
Na pewno tez Was to kosztuje sporo wyrzeczeń [emoji6], ale to fakt, ze zawsze łatwiej budować w Pl jak się pracuje za granica... my we Fr możemy kupić tylko na kredyt i to 60m, ale zawsze już lepiej niż teraz 42 i nie nasze, a płacić i tak trzeba...
Ja wogole Was dziewczyny w Pl podziwiam jak dajecie radę z invitro, przecież to są ogromne pieniądze jakie wydajecie.... złości mnie jak nie wiem ten Polski rząd ze swoim podejściem, wstyd mi za to strasznie. W dodatku te fucki ostatnio co poleciały w sejmie, to już wogole żenada [emoji2358]. Płacicie podatki, wiec leczenie tez Wam się należy [emoji36][emoji34]...
Niestety... zero pomocy. Gbyby czlowiek wiedział,ze tak będzie to inaczej by swoim życiem pokierowal i uciekał za granicę zeby się dorobić. Ale jak sie mocno chce to tyłek mozna spiąć i podejść do leczenia. Odmawiasz sobie dosłownie wszystkiego ale naprawdę warto. [emoji8] damy radę ;)
 
Do góry