Ja wyciskam przez praskę do czosnku, łatwiej niż na tarceJa uwielbiam imbir zawsze kupuje korzen i tre na tartce do melisy dzien w dzien![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja wyciskam przez praskę do czosnku, łatwiej niż na tarceJa uwielbiam imbir zawsze kupuje korzen i tre na tartce do melisy dzien w dzien![]()
Prędko nie dotrzeDziękuję nie dociera jeszcze do mnie ❤❤❤
Ale jest OK ? Nie ma rozpaczy takPrzepraszam was kochane. Dopiero weszlam do domu. Musialam duzo ogarnac w pracy przed wolnym. Niestety test negatywny. Jutro zrobie jeszcze rano dla pewności
o ja pierdziele nie pomyslalamJa wyciskam przez praskę do czosnku, łatwiej niż na tarce![]()
DziękujęGratulacje kochana![]()
fajnie tylko ja z miodem musze uwazacJa mam zajebisty patent na imbir do herbaty. Trę imbir obrany na małych oczkach - przekladam do słoiczka. Zalewam miodem i wkrawam plasterki cytryny. Mieszam i jak znalazł do herbaty zima - podnosi odporność
Tak kochana w kwietniu 30-tka [emoji173]️
I to mi sie podobaKochana ja już dawno jestem na złej drodze [emoji23]
woooow dziekuje sprobuje ale ty masz zmysl kulinarnyJa tez uwielbiam! Ja sobie robię mleko roślinne z kurkuma i startym imbirem i cynamonem i pieprzem cayenne - tez mniam![]()
A kiedy teraz muszę zrobić? Czy już nie muszę i dopiero iść na serduszko?Prędko nie dotrzeAle grunt, ze jest super
Niech dalej pięknie przyrasta!!!