reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miał pobieraną krew jakiś miesiąc temu aby sprawdzić coś związane z moczem i w poniedziałek mam wyniki odebrać. Z tym kotem to w ogóle mam przeboje, cierpi na chorobę dziąseł i te jego własne dziąsła traktują zęby jak wroga [emoji33][emoji33][emoji33]. Już ma wyrwane z 5 zębów i daje mu ciągle tabletki
Bidulek[emoji173][emoji173][emoji173]
 
Hmm, coś w sumie w tym jest że niektore dziewczyny dostają okres mimo leków. Nigdy tak nie miałam. Ale myślę ze skoro antyki skończone to estrofem jest na dalsze wyciszanie przed startem. W sumie to pewnie okres dostaniesz. A ten pseudo okres po antykach miałaś?
Wlasnie dostalam okres :-) :) Kuzwa wyliczyl co do dnia:-) :)
 
Dobrych masz teściów;)
No niby tak ale ja na nich i tak czasami narzekam ;) Tesciowa jest tak zakochana w swoim wnuczku, ze nie wiem czy jest to bardziej mozliwe... I caly czas mi o nim nawala... Teraz na urodziny kupila mu rower i kask i pojemnik na sniadanie i oczywiscie ja przy okazjj dostalam okolo 100 zdjec jak Jasiek na rowerze jezdzi ;) No przeciez robie co moge a oni mysla ze jak mi pokaza jak to fajnie jest miec dziecko to moze mi sie zachce ;)
 
reklama
Oglądam na Ttv Down the road i jestem wzruszona tymi ludźmi [emoji7]. Kossakowski jest zajebisty i mam do nich super podejście [emoji3590]. Oglądałyście?
 
Do góry