reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

  Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

  UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

  Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Kto po in vitro?

reklama

Aaaanna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2020
Postów
558
Rozwiązania
0
Niestety póki co musisz czekać na rozwój sytuacji. A będziesz ta bete powtarzać?
Ogólnie dobrze się czuje. Jak więcej chodzę to kuje mnie tylko brzuch wtedy odpoczywam i jest Oki. I wieczorami i rankiem bolą mnie piersi. Dziś np źle się poczułam jak poczułam wędzona kiełbasę pozstym jest dobrze.
 

Ananasowa93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
281
Rozwiązania
0
Dziewczyny pomóżcie, właśnie zaczęłam cykl , w którym miałam podchodzić do kriotransferu, ale jak czytam rekomendację to wszędzie piszą, żeby transfer przełożyć, czy któraś z was mimo to podchodzi do kriotransferu?
Ja podchodzę za mniej więcej tydzień ✊✊ boje się ale jestem zdeterminowana już tak długo czekam ze dwa miesiące przerwy wydają mi się wiecznością. Klinika działa pani doktor mnie przygotowuje wiec trzeba korzystać z szansy 🤟
 
reklama
Do góry