reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny pomóżcie, właśnie zaczęłam cykl , w którym miałam podchodzić do kriotransferu, ale jak czytam rekomendację to wszędzie piszą, żeby transfer przełożyć, czy któraś z was mimo to podchodzi do kriotransferu?
Właśnie też rozważam, bardzo bym chciała ale widzę co się dzieję. Aktualnie czekam na okres. Od 2 dc mam brać estrofem. Wizyta w 14 dniu cyklu. I powiem Tobie zacznę ten estrofem brać i się przygotowywać, ale czy transfer zrobię nie wiem. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie . Estrofem odstawie i bez żadnej szkody dla organizmu. Także w tym cyklu to los zdecyduje czy będzie transfer. Mam parcie na dzidziusia wiadomo ale obecny czas jest okropny, strach się bać co może być. A wy jak myślicie dziewczyny ?
 
Właśnie też rozważam, bardzo bym chciała ale widzę co się dzieję. Aktualnie czekam na okres. Od 2 dc mam brać estrofem. Wizyta w 14 dniu cyklu. I powiem Tobie zacznę ten estrofem brać i się przygotowywać, ale czy transfer zrobię nie wiem. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie . Estrofem odstawie i bez żadnej szkody dla organizmu. Także w tym cyklu to los zdecyduje czy będzie transfer. Mam parcie na dzidziusia wiadomo ale obecny czas jest okropny, strach się bać co może być. A wy jak myślicie dziewczyny ?
Ja właśnie napisałam do swojego lekarza, czekam na informację od niego mam nadzieję, że się odezwie, ja mam właśnie dzisiaj pierwszy dzień cyklu , od jutra też mam Zacząć brać estrofem 😏 no nic czekam na informacje od dr
 
Ja mam cykle 30-31 dni. transfery na sztucznym cyklu zawsze. Różnie ,ale przeważnie między 16-19dc.
U Ciebie obstawiam,że podobnie:)
A ty widzę spać nie możesz, energia Cię roznosi.
Ja właśnie kawa w łóżku, prysznic , makijaż i won do roboty królu złoty. Ale dzisiaj Piątek weekandu początek mój ulubiony dzień. A na weekand poraz kolejny plan ten sam #zostanwdomu ;)).
Muszę jakieś kulinarne wyzwanie sobie znaleźć żeby czas zając. Jakieś pomysły ??
 
Ja właśnie napisałam do swojego lekarza, czekam na informację od niego mam nadzieję, że się odezwie, ja mam właśnie dzisiaj pierwszy dzień cyklu , od jutra też mam Zacząć brać estrofem 😏 no nic czekam na informacje od dr
Weź nic ci nie zaszkodzi. Ale z tyłu głowy miej że może się nieodbyć. Niechce Cię tutaj dolować ale przynajmniej później nie rozczarujsz się jak się tak nastawisz. Przynajmniej ja mam taki plan, bo wiem że różnie może być. Który to twój transfer ??
 
Weź nic ci nie zaszkodzi. Ale z tyłu głowy miej że może się nieodbyć. Niechce Cię tutaj dolować ale przynajmniej później nie rozczarujsz się jak się tak nastawisz. Przynajmniej ja mam taki plan, bo wiem że różnie może być. Który to twój transfer ??

Drugi, pierwszy udany prawie 2 lata temu, teraz mrozak 🙂
 
A ty widzę spać nie możesz, energia Cię roznosi.
Ja właśnie kawa w łóżku, prysznic , makijaż i won do roboty królu złoty. Ale dzisiaj Piątek weekandu początek mój ulubiony dzień. A na weekand poraz kolejny plan ten sam #zostanwdomu ;)).
Muszę jakieś kulinarne wyzwanie sobie znaleźć żeby czas zając. Jakieś pomysły ??
Wcześnie chodzę spać =wcześnie wstaję😉
Nie umiem zalegać w łóżku😁 Od poniedziałku wracam do pracy👍Kulinarnych wyzwań nie mam🤷‍♀️Dzisiaj już zrobiłam Małżowi śledziki w oleju, bo prosił i mam w planach gulasz i zapiekankę ziemniaczaną. 😉
 
reklama
Właśnie też rozważam, bardzo bym chciała ale widzę co się dzieję. Aktualnie czekam na okres. Od 2 dc mam brać estrofem. Wizyta w 14 dniu cyklu. I powiem Tobie zacznę ten estrofem brać i się przygotowywać, ale czy transfer zrobię nie wiem. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie . Estrofem odstawie i bez żadnej szkody dla organizmu. Także w tym cyklu to los zdecyduje czy będzie transfer. Mam parcie na dzidziusia wiadomo ale obecny czas jest okropny, strach się bać co może być. A wy jak myślicie dziewczyny ?
No ja mam wielkie parcie na dzidziusia, staram się być rozsądna ale i tak instynkt podpowiada żeby podejść do transferu. U mnie kwestia jest jeszcze taka ze 10 kwietnia kończy mi się umowa wiec na pewno nie przedłuża i będę znów siedzieć w domu aż sytuacja na rynku pracy się nie zmieni wiec byłaby to dla mnie szansa na spokój i izolacje w domku jakby się udał transfer. U mnie tyle było już tyle sytuacji przez które procedura się opóźniła potem transfer opóźniony także estrofem biorę 9 dzień, jutro wizyta i zobaczymy ci tam będzie dalej. Jak się uda to podejdę do transferu i będę leżeć aż do bety 😂 a jak nie to odstawię estrofem i podejdę w innym terminie. Jest jeszcze opcja ze nie uda się ten transfer i na drugi poprostu poczekam.
Uważam osobiście ze za jakieś 2-3 tyg kliniki musza zacząć działać bo tez nie mogą sobie pozwolić na przestój. Wiec szkoda tracić cykl ... No chyba ze ktoś wymaga immunosupresji lub sterydu albo wykonuje prace wysokiego ryzyka to w takim przypadku bezwzględnie bym przełożyła. 🌸
 
Do góry