reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moje drogie dziewczynki zwłaszcza te w ciąży izolujcie się tak na poważnie. Dziś rozmawiałam z kuzynką która jest neonatologiem w Szwajcarii i niestety same nieszczęścia robią cesarki a zarażone matki niestety umierają. Bierzcie przykład z Rozenek bo z tym wirusem osłabiony organizm ma małe szanse.
Czyli jednak cc to błąd w przypadku kobiety rodzącej zarażonej koronawirusem?
A w PL tej biednej dziewczyny z Podkarpacia nawet nie wliczyli do ofiar koronawirusa. Żyjemy w jakimś debilnym kraju... Naprawdę strach się bać co nas wszystkich czeka😪
 
Kochane mysle o was ciagle❤. Przepraszam ze sie nie odzywam ale ciagle pracuje a jak mam wolne to sprzatam gotuje i staram sie często rozmawiać z moja rodzinką. Strasznie mnie dołuje ta sytuacja ale mysle ze większość z nas ma z tym problem . Tu w Anglii nie czuje sie bezpieczna. Mam wojne w szefostwem bo walcze zeby zamknęli firme. Pracownicy przychodzą do mnie i mówią że nie chca tu byc bo mają rodziny a mnie serce pęka ze nic nie moge zrobic. Ciagle rozmowy nic nie daja. Dostalismy listy dla policji ze moge sie przemieszczać bo pracuje w waznej firmie. Poważnie drukowanie pieprzonych magazynów, ulotek jest takie ważne 😡 noz mi sie w kieszeni otwiera. Biuro pracuje w domu i mam z nimi kontakt przez telefon. No tak oni sa bezpieczni a co z nami?!Kasa najważniejsze. Moim zdaniem to my ludzie sa najważniejsi. Ogladajac wiadomosci w Polsce płacze bo jestem pod wrażeniem ak tam ludzie sobie pomagają . To jest cos pieknego. Ile ja bym dała zeby byc w tym momecie w Polsce . Kochane prosze uwazajcie na siebie. Zycze wam duzo zdrowia bo ona jest teraz najważniejsze ❤❤❤
straszne to ze ludzie potrafia tak lekko decydowac o zyciu i zdrowiu innych ludzi... Korona jednak nie wybiera bogatych, tych stojacych u władzy jak widac wszystkich sprawiedliwie dotyka. Ciezko mi wyobrazic to z czym codziennie musisz sie zmagac...
 
Moje drogie dziewczynki zwłaszcza te w ciąży izolujcie się tak na poważnie. Dziś rozmawiałam z kuzynką która jest neonatologiem w Szwajcarii i niestety same nieszczęścia robią cesarki a zarażone matki niestety umierają. Bierzcie przykład z Rozenek bo z tym wirusem osłabiony organizm ma małe szanse.
A o co chodzi z Rozenek?
 
Kochane mysle o was ciagle[emoji173]. Przepraszam ze sie nie odzywam ale ciagle pracuje a jak mam wolne to sprzatam gotuje i staram sie często rozmawiać z moja rodzinką. Strasznie mnie dołuje ta sytuacja ale mysle ze większość z nas ma z tym problem . Tu w Anglii nie czuje sie bezpieczna. Mam wojne w szefostwem bo walcze zeby zamknęli firme. Pracownicy przychodzą do mnie i mówią że nie chca tu byc bo mają rodziny a mnie serce pęka ze nic nie moge zrobic. Ciagle rozmowy nic nie daja. Dostalismy listy dla policji ze moge sie przemieszczać bo pracuje w waznej firmie. Poważnie drukowanie pieprzonych magazynów, ulotek jest takie ważne [emoji35] noz mi sie w kieszeni otwiera. Biuro pracuje w domu i mam z nimi kontakt przez telefon. No tak oni sa bezpieczni a co z nami?!Kasa najważniejsze. Moim zdaniem to my ludzie sa najważniejsi. Ogladajac wiadomosci w Polsce płacze bo jestem pod wrażeniem ak tam ludzie sobie pomagają . To jest cos pieknego. Ile ja bym dała zeby byc w tym momecie w Polsce . Kochane prosze uwazajcie na siebie. Zycze wam duzo zdrowia bo ona jest teraz najważniejsze [emoji173][emoji173][emoji173]
Bidulko Ty ;(
To wszystko jest takie straszne, niesprawiedliwe i najgorzej,ze nie wiadomo kiedy się to skończy;(
Przytulam mocno i życzę dużo sił. I zdrowia[emoji8]
 
Moje drogie dziewczynki zwłaszcza te w ciąży izolujcie się tak na poważnie. Dziś rozmawiałam z kuzynką która jest neonatologiem w Szwajcarii i niestety same nieszczęścia robią cesarki a zarażone matki niestety umierają. Bierzcie przykład z Rozenek bo z tym wirusem osłabiony organizm ma małe szanse.
[emoji24] A co masz na mysli pisząc, aby brać przykład z Rozenkowej?
 
Też mam obawy straszne .Wczoraj zaczęłam 33tc i mimo że z synem prawie non stop siedzimy w domu ma z pracuje i ma kontakt z ludźmi.Czekaja mnie wizyty i też się obawiam poprostu liczę na no że jak już mnie to dopadnie to przejdę bezproblemowo.Szczerze wam tylko napisze że pierwszy raz mam obawy o przyszlosc kwarantanna jest strasznie dolujaca nie tylko dlatego że trzeba się izolować ale ogólnie że Jest .Wiem jedno jak to cuchnie bardziej będę doceniać niektóre rzeczy
 
reklama
Dzień dobry Kobitki!
@Ananasowa93 ja bym nie brała tej heparyny ,jeśli to tylko 4 zastrzyki...chyba więcej szkody niż pożytku możesz sobie zafundować.
@Czarna1985 bardzo Ci współczuję:( Sytuacja dla wszystkich jest teraz trudna😢 Trzymaj się tam jakoś! dużo zdrówka ✊✊✊!!!
@Netiaskitchen jakie pyszności robisz🤤🤤🤤
@Wiórka to już jutro🙃🙃🙃✊✊✊

Ja miałam wczoraj jakiś słabszy dzień.Chyba już to zamknięcie daje mi się we znaki🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Choć mój Małż skutecznie poprawia mi nastrój-wariat jeden😬😬😬to On ogarniał obiado i robił zapiekankę ziemniaczaną....Jutro idę do pracy,wiem może to niepopularne teraz ,ale się cieszę. Mam nadzieję,że pozostanę zdrowa...

Miłego dnia Dziewczyny😘😘😘
 
Do góry