reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz, strasznie mnie to wkurza bo jednak większość potrafi siedzieć w domu i co oni sobie myślą jak widzą tych ****....nych spacerowiczów [emoji49]. Skoro jedni potrafią siedzieć na dupie to niech wszyscy to zrobią [emoji49].
Wszyscy do ku...rwy nędzy chcemy cieszyć się wiosną i jak widzę te tłumy nad morzem czy w parkach to mnie trafia [emoji49]. Ja siedzę z piz...dą w domu a też bym chciała pospacerować [emoji49]
Dlaczego jedni łażą po mieście a drudzy siedzą w domach?!?!. Wyjdźmy kuwa wszyscy na dwór [emoji49]

Ja doskonale Cię rozumiem.Ale też rozumiem trochę tych ,co mają już jobla od siedzenia w domu i nawet balkonu ,by zaczerpnąć świeżego powietrza :no: :no: :no: nie akceptuję jednak też tych zgromadzeń w parkach ,itd-bo to jest nieodpowiedzialne...Mam Koleżankę z 2 małych dzieci i ona naprawdę bardzo przejęła się tym wszystkim ,3 tyg siedziała z nimi w domu aż w końcu mówi,że musiała na działkę wyjść ,bo nie szło z tymi maluchami już wytrzymać-oczywiście wszystkie środki ostrożności:maseczki,rękawiczki itd.
 
reklama
Wiesz, strasznie mnie to wkurza bo jednak większość potrafi siedzieć w domu i co oni sobie myślą jak widzą tych ****....nych spacerowiczów [emoji49]. Skoro jedni potrafią siedzieć na dupie to niech wszyscy to zrobią [emoji49].
Wszyscy do ku...rwy nędzy chcemy cieszyć się wiosną i jak widzę te tłumy nad morzem czy w parkach to mnie trafia [emoji49]. Ja siedzę z piz...dą w domu a też bym chciała pospacerować [emoji49]
Dlaczego jedni łażą po mieście a drudzy siedzą w domach?!?!. Wyjdźmy kuwa wszyscy na dwór [emoji49]
Dałaś czadu. Spacery są dozwolone:) Ja należę do umiarkowanych spacerowiczów, czyli 30 minut dwa razy w tygodniu, no może trzy razy. Syn zakłada rolki, jeździ jak szalony. Córunia mnie szkoli i wózek tylko pojedzie do parku to zaraz chce na rączki. Po tych 30 minutach padam i szybko wracamy do domu.
 
Dałaś czadu. Spacery są dozwolone:) Ja należę do umiarkowanych spacerowiczów, czyli 30 minut dwa razy w tygodniu, no może trzy razy. Syn zakłada rolki, jeździ jak szalony. Córunia mnie szkoli i wózek tylko pojedzie do parku to zaraz chce na rączki. Po tych 30 minutach padam i szybko wracamy do domu.
Właśnie, spacery dozwolone i przez to wszyscy zginiemy marnie. Zaraz ich zakażą ale wtedy może być za późno. Takie moje zdanie, wybacz jeśli cię uraziłam, nie to było moim zamiarem.
Boję się w hu...j bo nasza służba zdrowia w życiu nie ogarnie większej ilości zarażonych
 
U nas niby tv przekazuje,że do końca kwietnia będzie po piku zachorowań ,ale ja w to nie wierzę.Obawiam się naprawdę tragedii u nas. W zachodniopomorskim dzisiaj szpitale proszą o pomoc ,bo nie mają PODSTAWOWYCH środków ochronnych: maseczek itd a to " dopiero" 51 potwierdzonych przypadków!!!Lekarze proszą o wpłaty ,bo chcą zakupić respiartory,których jest za mało! Nasza służba zdrowia od lat była niedofinansowana i ja nie widzę tego ,by oni mogli sobie poradzić z taką epidemią:no::no::no:
A władza chce jeszcze wybory urządzić:eek:
Z tymi wyborami to przesadzili pisowcy. Kuzwa izolacja ale wybory maja sie odbyc😡pojeb...i sorrki za wyrażenie ale nie rozumiem ich postępowania. Francuzi nie odwolali wyborow i bardzo zaluja bo mają duzo zarażonych. U nas w Anglii będzie gorzej niz we Włoszech. Ludzie dalej wychodzą i nie przestrzega zakazow. Wiekszosc firm otwarte. Masakra. Ale w Polsce w takich sytuacjach ludzie sobie pomagaja. Jestem w szoku. Jest to piekne. Wiem ze bedzie gorzej ale ludzie w Polsce mam wrażenie ze sa bardziej odpowiedzialni. Siedza w domu , ulice puste. To dobry znak i mam nadzieję ze przez to szybko sytuacja wroci do normy
 
Wiesz, strasznie mnie to wkurza bo jednak większość potrafi siedzieć w domu i co oni sobie myślą jak widzą tych ****....nych spacerowiczów [emoji49]. Skoro jedni potrafią siedzieć na dupie to niech wszyscy to zrobią [emoji49].
Wszyscy do ku...rwy nędzy chcemy cieszyć się wiosną i jak widzę te tłumy nad morzem czy w parkach to mnie trafia [emoji49]. Ja siedzę z piz...dą w domu a też bym chciała pospacerować [emoji49]
Dlaczego jedni łażą po mieście a drudzy siedzą w domach?!?!. Wyjdźmy kuwa wszyscy na dwór [emoji49]
Najsmieszniejsze dla mnie jedt to, ze normalnie Polacy siedza na dupach, zamykaja sie w domach, socjalizuja sie malutko w porownaniu do takich Wlochow czy Hiszpanow, dla ktorych niemozliwe jest wrocic prosto do domu po pracy czy szkole, oni zyja na ulicy. I teraz nagle k*rwa mac, wszyscy Polacy maja potrzebe wychodzenia. Debile.
No, ale dopoki nie zacznie sie mowic prawdy o ilosci zachorowan i ofiar to nikt sie bal nie bedzie. A na prawde sie nie zanosi poki co...
 
Właśnie oglądam wiadomości i jednak Polacy to też nie myślace barany [emoji49][emoji49][emoji49]. Znowu od hu...ja ludzi soaceruje, jeździe na rowerkach i rolkach, no ja pier... dolę [emoji49]. Chyba też trzeba jeździ i lać ich pałą jak e tym filmiku. Nerwica mnie wzięła
Dlatego może głupio to zabrzmi ale dobrze,ze pogoda się zrypala to nie będą się szwedac.. wczoraj bylo tak ciepło, Marek był w markecie po zakupy i mowi ,ze masakra ile ludzi ma mieście...
 
reklama
U nas niby tv przekazuje,że do końca kwietnia będzie po piku zachorowań ,ale ja w to nie wierzę.Obawiam się naprawdę tragedii u nas. W zachodniopomorskim dzisiaj szpitale proszą o pomoc ,bo nie mają PODSTAWOWYCH środków ochronnych: maseczek itd a to " dopiero" 51 potwierdzonych przypadków!!!Lekarze proszą o wpłaty ,bo chcą zakupić respiartory,których jest za mało! Nasza służba zdrowia od lat była niedofinansowana i ja nie widzę tego ,by oni mogli sobie poradzić z taką epidemią:no::no::no:
A władza chce jeszcze wybory urządzić:eek:
Bo nasze województwo zawsze omijane jeżeli chodzi o służbę zdrowia.. W całej Polsce zbiórki, szycie maseczek, dokarmianie służby zdrowia, tutaj akurat widac jak ludzie potrafią się zjednoczyć i zmobilizować do pomocy ale.prawda jest taka,ze to rząd powinien dam na to.kase.. nie byli przygotowani.. Może się czegoś naucza i zrobia jakas rezerwe na przyszłość.. chociaż nie... ojcu dyrektorowi trzeba będzie dac i telewizji..
 
Do góry