reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fakt, zapomnialam o tym [emoji23]
Swoja droga to polecam myjke Karchera, boska jest, mega szybko sie myje i nie ma zaciekow. Mam od kilka lat, szkoda tylko, ze sama nie myje [emoji16][emoji16] Pewnie dlatego Dzizas trzyma sie z daleka [emoji38][emoji56][emoji16]
To jest najlepsze w tych wszystkich sprzętach dzięki którym z ujowej pani domu chcę się stać perfekcyjna panią domu:i tak w końcu okazuje się, że trza samemu się zabrać do roboty🤣🤣🤣
 
reklama
Nasze forum się w końcu rozruszalo, cieszę się że mimo zgrzytów, osobistych tragedii i jeb....anej pandemii dalej możemy pisać o dupie marynie [emoji8]
Niestety obawiam się, że jeszcze trochę bydziem pisać o dupie Marynie, choć ostatnio Laski działają i porad szukają😉😉😉
Nie żebym miała coś przeciwko dupie Marynie, tylko zwyczajnie chciałabym, by każda z nas była w tracie przygotowań, po transferze i pozytywnej becie✊✊✊
Póki co. Wszelkie porady mile widziane.
No.
Może odpuśćmy już temat kup🤪🤪🤪
 
@bazylia128 będziesz ćwiczyć? Wracasz do żywych? Pieski poustawiasz na krzesełkach żeby kibicowały?
Brakuje mi twoich śmiesznych opowieści...
Narazie jestem malo rozruszana ale cwiczyc bede napewno, przeciez mnie znasz. Wlasnie przegladam ta hening... Stwierdzilam ze jak mam zrobic immuno tojuz tylko w tym tygodniu i nie wiem gdzie lepiej jechac czy do czestochowy do gymcentrum czu do apc w lodzi? Pamietasz moze co mialas na paragonach i jakie badania? chcialam porownac centrum bo ie wiem czy w gyncentrum jako prywatnej klinice nie sa mocno ceny zawyzone ale tez z drugiej strony staram sie ocenic sytuacje gdzie bezpieczniej ?
 
Na kopniaka zaslugujesz. Nie spinaj sie nigdzie. Okna nie zajac, umyjesz w pazdzierniku zeby porod wywolac. Teraz rob sobie porzadki w parterze, tak bedzie bezpieczniej [emoji4]
Tak, wiem. Tylko szyby przetarlam. Czyli na odwal. Teraz Małż w domu, to resztę pomyje ;) wyjścia nie ma ;) W październiku tez on pomyje bo może już być zimno A ja zmarzluch;)
 
No co ty @nieagatka[emoji33]. Jak okna są brudne do pan Jezus nie przyjdzie [emoji33]
[emoji23][emoji23][emoji23]
Lepiej zeby wpadł Jezus niz sanepid c'nie?? [emoji1787][emoji24] A tak na serio, przy samym domu rosnie lipa, wielka, której miasto nie chce ściąć.. mowie Wam.. jaka lipa.. od marca okna zaczynają być zielono żółte od tego pyłu.
 
reklama
Narazie jestem malo rozruszana ale cwiczyc bede napewno, przeciez mnie znasz. Wlasnie przegladam ta hening... Stwierdzilam ze jak mam zrobic immuno tojuz tylko w tym tygodniu i nie wiem gdzie lepiej jechac czy do czestochowy do gymcentrum czu do apc w lodzi? Pamietasz moze co mialas na paragonach i jakie badania? chcialam porownac centrum bo ie wiem czy w gyncentrum jako prywatnej klinice nie sa mocno ceny zawyzone ale tez z drugiej strony staram sie ocenic sytuacje gdzie bezpieczniej ?
Do tego paragonu musisz doliczyć subpopulacje limfocytów, inaczej IMK za ok 450zl, musiałam ją zrobić pomiędzy 18-23 DC.
Ta Hennig jest śmieszna i mega pozytywna, lubię ją ale i tak podczas ćwiczeń ją wyzywam [emoji12]
1585502785160.jpeg
 
Do góry