reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lepiej zeby wpadł Jezus niz sanepid c'nie?? [emoji1787][emoji24] A tak na serio, przy samym domu rosnie lipa, wielka, której miasto nie chce ściąć.. mowie Wam.. jaka lipa.. od marca okna zaczynają być zielono żółte od tego pyłu.
Znam to. Też mam zapylone okna. Ale Ty teraz 🙈🙈🙈🙈oczy zamykasz i nic nie widzisz😉
 
Tylko uwazaj bo wiesz ze zawsze znajdzie sie jakis idiota za przeproszeniem ktory se bedzie chcial przyucowac przed szefostwem i bedzie liczyl na awans - ludzie sa rozni a tam chyba jeszcze nie do konca zdaja sobie sprawe z ogromu problemu ;( Ja sie czuje coraz lepiej, jakos sie ogarnelam teraz straszliwie boje sie korona i to mi zaprzata glowe ;( dzisiaj rano juz troszke pocwiczylam. Przestalam miec biegunki, przeszly wymioty, brzuch nie boli czasami w pachwinach. Modle sie tylko o swoja rodzine, naprawde po swojemu ale modle sie...Mozecie uwazac ze panikuje ale mam duzo czasu, duzo czytam, duzo ogladam, znam statystyki, to wszystko wyglada straszliwie... Kochana zrob cos i wracaj do meza i sie z nim schowajcie w domu. Zrobcie zapasy jesli to jeszcze mozliwe. Pieniadze sie pozniej znajda bo po tym wszystkim wszyscy beda w podobnej - beznadziejnej - sytuacji... Najbardziej mnie denerwuje taki szaleniec Tru...mp bo to co sie teraz dzieje w NY jest nie do opisania ;( I nikt mi nie powie ze media to specjalnie wyolbrzymiaja bo jest wrecz przeciwnie - nie podaja nam wszystkich informacji ;(
Rozumiem cie bo ja rowniez mysle tylko o mojej rodzinie. Staram się nie myślec o transferze . Wiem ze narazie jest to nie możliwe i tak sobie tłumaczę. Ze zycie nasze jest najważniejsze. Ja rowniez panikuje , czytam jak mam chwilę to ogladam. Przeraża mnie to wszystko i mysle ze nie wszystko nam mowia. Stany i Anglia przerażaja mnie z tym podejściem . Rozmawiałem dzis z moja przyjaciółka z dzieciństwa ktora mieszka w Irlandii na stale. Doradzila mi zebym ochlonela z tym zjazdem do Polski. Bo tu nam bardziej pomoga niz w Polsce. Tu jest wieksza pomoc i powinnysmy przetrwać ten kryzys tutaj a jak sytuacja wroci do normy to wtedy zjechać. Kurcze namieszala mi troche ale ona chyba ma racje musze ochlonac. Niewiem co myslec i co robić 🤔
 
Tak, wiem. Tylko szyby przetarlam. Czyli na odwal. Teraz Małż w domu, to resztę pomyje ;) wyjścia nie ma ;) W październiku tez on pomyje bo może już być zimno A ja zmarzluch;)
Bedziesz chciala urodzic to i zimno Ci nie bedzie przeszkadzac [emoji12] Poza tym w zaawansowanej ciazy inaczej sie odczywa temp i raczej ciagle jest cieplo, bo serce pompuje ogromne ilosci krwi.
 
Rozumiem cie bo ja rowniez mysle tylko o mojej rodzinie. Staram się nie myślec o transferze . Wiem ze narazie jest to nie możliwe i tak sobie tłumaczę. Ze zycie nasze jest najważniejsze. Ja rowniez panikuje , czytam jak mam chwilę to ogladam. Przeraża mnie to wszystko i mysle ze nie wszystko nam mowia. Stany i Anglia przerażaja mnie z tym podejściem . Rozmawiałem dzis z moja przyjaciółka z dzieciństwa ktora mieszka w Irlandii na stale. Doradzila mi zebym ochlonela z tym zjazdem do Polski. Bo tu nam bardziej pomoga niz w Polsce. Tu jest wieksza pomoc i powinnysmy przetrwać ten kryzys tutaj a jak sytuacja wroci do normy to wtedy zjechać. Kurcze namieszala mi troche ale ona chyba ma racje musze ochlonac. Niewiem co myslec i co robić 🤔
Nie da się ukryć, że nie ma chyba gorzej finansowanej służby zdrowia niż u nas😑😑😑to fakt. PKB przeznaczane od lat na nasze zdrowie, jest jednym z najniższych w Europie.
Nie ogarną tego na pewno...
 
Przed chwila powiedzieli w wiadomosciach ze juz teraz w PL brakuje wszystkieo a najwiekszy szczyt zachorowan czeka nas za dwa tygodnie i wtedy czeka nas zaglada humanitarna ;( Lekarz sie wypowiadal ze nie boi sie wirusa tylko irracjonalnych zachowan ludzi. Ide zrobic dzban melisy - pier...le chyba nie jade robic tych badan ;(
 
Do tego paragonu musisz doliczyć subpopulacje limfocytów, inaczej IMK za ok 450zl, musiałam ją zrobić pomiędzy 18-23 DC.
Ta Hennig jest śmieszna i mega pozytywna, lubię ją ale i tak podczas ćwiczeń ją wyzywam [emoji12]Zobacz załącznik 1098860
Wlasnie w gymcentrum robia zawsze kir dla kobiety i hla-c dla mezczyzny, chcialam zrobic jeszcze te imk bo reszte co ty masz na paragonie mam i tam jest u mnie ok - ceny takie same... Ale chyba jednak nie pojade bo dzisiejszych wiadomosciach ;(
 
Przed chwila powiedzieli w wiadomosciach ze juz teraz w PL brakuje wszystkieo a najwiekszy szczyt zachorowan czeka nas za dwa tygodnie i wtedy czeka nas zaglada humanitarna ;( Lekarz sie wypowiadal ze nie boi sie wirusa tylko irracjonalnych zachowan ludzi. Ide zrobic dzban melisy - pier...le chyba nie jade robic tych badan ;(
Szczyt zachorowan nie dotarl jeszcze do Wloch, do Hiszpanii tez nir, wiec to raczej malo mozliwe, zeby w PL mial miejdce wczesniej niz w maju.
 
reklama
Przed chwila powiedzieli w wiadomosciach ze juz teraz w PL brakuje wszystkieo a najwiekszy szczyt zachorowan czeka nas za dwa tygodnie i wtedy czeka nas zaglada humanitarna ;( Lekarz sie wypowiadal ze nie boi sie wirusa tylko irracjonalnych zachowan ludzi. Ide zrobic dzban melisy - pier...le chyba nie jade robic tych badan ;(
Porównaj ceny na spokojnie i zadzwoń jak wygląda sytuacja w laboratorium. Na niektóre wyniki czeka się kilka tygodni[emoji853]
 
Do góry