reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rozumiem cie bo ja rowniez mysle tylko o mojej rodzinie. Staram się nie myślec o transferze . Wiem ze narazie jest to nie możliwe i tak sobie tłumaczę. Ze zycie nasze jest najważniejsze. Ja rowniez panikuje , czytam jak mam chwilę to ogladam. Przeraża mnie to wszystko i mysle ze nie wszystko nam mowia. Stany i Anglia przerażaja mnie z tym podejściem . Rozmawiałem dzis z moja przyjaciółka z dzieciństwa ktora mieszka w Irlandii na stale. Doradzila mi zebym ochlonela z tym zjazdem do Polski. Bo tu nam bardziej pomoga niz w Polsce. Tu jest wieksza pomoc i powinnysmy przetrwać ten kryzys tutaj a jak sytuacja wroci do normy to wtedy zjechać. Kurcze namieszala mi troche ale ona chyba ma racje musze ochlonac. Niewiem co myslec i co robić 🤔
Po dzisiejszych wiadomosciach tez mysle ze powinnas zostac ale przestac pracowac ;( jak najszybciej ;(
 
reklama
Wlasnie w gymcentrum robia zawsze kir dla kobiety i hla-c dla mezczyzny, chcialam zrobic jeszcze te imk bo reszte co ty masz na paragonie mam i tam jest u mnie ok - ceny takie same... Ale chyba jednak nie pojade bo dzisiejszych wiadomosciach ;(
@nieagatka ma rację, to się raczej nie stanie za dwa tygodnie. Jedz zrobić badania bo potem nie będzie szans
 
Rozumiem cie bo ja rowniez mysle tylko o mojej rodzinie. Staram się nie myślec o transferze . Wiem ze narazie jest to nie możliwe i tak sobie tłumaczę. Ze zycie nasze jest najważniejsze. Ja rowniez panikuje , czytam jak mam chwilę to ogladam. Przeraża mnie to wszystko i mysle ze nie wszystko nam mowia. Stany i Anglia przerażaja mnie z tym podejściem . Rozmawiałem dzis z moja przyjaciółka z dzieciństwa ktora mieszka w Irlandii na stale. Doradzila mi zebym ochlonela z tym zjazdem do Polski. Bo tu nam bardziej pomoga niz w Polsce. Tu jest wieksza pomoc i powinnysmy przetrwać ten kryzys tutaj a jak sytuacja wroci do normy to wtedy zjechać. Kurcze namieszala mi troche ale ona chyba ma racje musze ochlonac. Niewiem co myslec i co robić [emoji848]
Wg mnie powrot do PL w tym momencie jest nierozsadny. Czekaja nas miesiace ogromnego kryzysu, wszedzie, ale jak juz pisalysmy - w PL mysle, ze odczuje sie go bardziej niz na zachodzie. W UK masz prsce, maz tez. Nawet jak wszytsko szlag trafi to tam masz socjal. A co bedziesz miec w PL? No chyba, ze macie zabezpieczony byt to wtedy ok...
 
Szczyt zachorowan nie dotarl jeszcze do Wloch, do Hiszpanii tez nir, wiec to raczej malo mozliwe, zeby w PL mial miejdce wczesniej niz w maju.
Nie wiem powtarzam slowa lekarzy z TVN bo tylko ta tel ogladam i przekonujace dla mnie jest ze jestesmy w duzo gorszej sytuacji bo finasowo jestesmy w czarnej du....pie i u nas to wszystko szybko sie posypie ;(
 
A immunofentyp z krwi obwodowej to jest to samo co IMK ?
Tak mi Paśnik napisał i tylko tyle wiem
1585505116673.jpeg
 
reklama
Do góry