reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No a widzisz jak ja się wczoraj nakręciłam przez tv i dla mnie to jest mylące - u nas wszyscy mówią słynne zostań w domu a potem mówią że spacery zalecane [emoji1745]. Chodzi mi o to, że po co w takim razie ta nagonka w tv jak pokazują ludzi spacerujących skoro można to robić [emoji1745]. A ja tu potem kur....wuję że ludzie łażą a nie mam racji [emoji1751]
No masz rację, bo grupami i stadami nie wolno łazić. Albo w bliskich odległościach. Ale poruszyło mnie to co napisała @bazylia128 o tych ludziach balujących w okolicy... No ***** czego oni nie zrozumieli...
 
reklama
@Liliana87 słyszałaś w radiu wiadomości? Mówili że nastąpił duży wzrost zakażeń w Białogardzie, Gryficach [emoji33]. I ci ludzie zakażeni nie są w stanie stwierdzić gdzie mogło dojść do zakażenia, siedzieli w domu, nie mieli kontaktu z nikim zarażonym, nie byli za granicą... Teraz to równie dobrze mogli to w jakimś sklepie złapać
 
No masz rację, bo grupami i stadami nie wolno łazić. Albo w bliskich odległościach. Ale poruszyło mnie to co napisała @bazylia128 o tych ludziach balujących w okolicy... No ***** czego oni nie zrozumieli...
Wiesz w blokach tak tego ne widac a u mnie na osiedlu gdzie kazdy ma dom i swoje podworko ludzie sobie zwyczajnie bibki robia i dla nich ten stan nadzwyczajny jest jakby odskocznia od pracy, obowiazkow. Do tego dochodzi alko i sie w glowach pier...li, malo tego slyszysz normalnie jak co chwile ktos sobie z korony zarty robi ;( Ale tak jest wszedzie. Kolezanka mi pisala ze sprzata w sobote dom bo w niedziel ma duzo gosci ;) W TV mowili o syndromie znudzenia sie spoleczenstwa bo na poczatku wszyscy sie chowali, wystraszyli a pozniej sprawe olali i wiesz jak to jest, jeden widzi drugiego to co jak inny moze a on nie? We włoszech w jedna noc zmarło 750 osob!!!
 
Trochę nisko, musisz powtórzyć i tak. Oby się odbiła ta beta✊✊✊Progesteron na pewno do zwiększenia, śmiało sobie dorzuć ile tam masz. I trochę niepewności przed Tobą jeszcze.
Tak trochę stresów. ☹️
Progesteron już zwiększony na maksa. 😁😁😁, przez dr Niedbale. Kolejne sprawdzenie w czwartek. ❤️❤️❤️
Ale to dziwne uczucie zobaczyć tam coś więcej niż 0,1. Dało to więcej nadzieji po tylu latach. 🥰🥰🥰
 
Kochana kto się tego spodziewał ... tak wierzyłam , ze wiosna będziemy się cieszyć z naszych sukcesów .. a teraz ... chyba najlepiej faktycznie przestać analizować , bo i tak nic nam to nie da.. ja mam wizytę na 30.09 wiec już tez nie łudzę się , ze w tym roku cokolwiek ruszy .. lekarz znów będzie chciał mnie na 3 mies wyciszać tym gownem i już wiem , ze się nie zgodzę . Te 3 miesiące to był koszmar dla mnie - puchłam , uderzenia gorąca , bezsenność .. już się napewno na taka ingerencje nie zgodzę . Niech robią laparoskopię , ale już się nie dam tym💩 faszerować .. pociesza mnie fakt , ze zaraz będziemy w nowym domku i tym się zajmę.. 🥰
Kochanie jestesmy w podobnej sytuacji bo nawet jak zycie wroci do normy a my to przetrwamy to ja najpierw musze przejsc immuno zanim zrobie crio ;) JA tez juz tego staram sie nie rztrzasac bo nie przeskoczymy tego - MAMY PANDEMIE... Tylko ze mnie jeszcze czeka przeprawa z klinika ;(
 
Dzień dobry wszystkim :)
Mam pytanie do mam- czy któraś z Was poczuła ruchy dopiero w 20TC lub później?
Ja dziś mam 19+2 i tak czekam na te ruchy, że już wariuje, co prawda mam jakieś "ruchy jelit" przypominające burczenie w brzuchu, bardzo delikatne muśnięcia miałam z 2-3 razy.
Mam detektor tętna taki domowy i wszystko ok, wczoraj pierwszy raz sprawdziłam chyba po miesiącu i jest serduszko, ładnie słychać.
Jeszcze się moje dziecko nie urodziło, a już matkę denerwuje 😅
Spokojnie te lekkie muśnięcia i bulgotanie to właśnie na początku ruchy dziecka ☺️ u mnie kopie ostro ale od jakiś 3 tygodni a jestem w 26 TC.
 
Wlasnie czytam, ze Islandia jest na 3cim miejscu na swiecie jesli chodzi o najwiekszs ilosc chorych w stosunku do liczby ludnosci (364.000, chorych 2400 osob)
Kurczę jeżeli wszystkie informacje, które Wam sprzedają są tak rzetelne tooo bój się Boga.
Dla Twojej informacji (ze strony rządowej)
Liczba chorych na Islandii na koniec dnia 28.03 - 1020 osób
29.03 - 1086 osób.
Może ten artykuł był pisany w przyszłości 😂
 

Załączniki

  • 60C793C0-6A28-4343-8C1A-2A8D4640F46E.png
    60C793C0-6A28-4343-8C1A-2A8D4640F46E.png
    68,6 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Kurczę jeżeli wszystkie informacje, które Wam sprzedają są tak rzetelne tooo bój się Boga.
Dla Twojej informacji (ze strony rządowej)
Liczba chorych na Islandii na koniec dnia 28.03 - 1020 osób
29.03 - 1086 osób.
Może ten artykuł był pisany w przyszłości 😂
Mam nadzieję, że rząd na Islandii przekazuje chociaż pełne i rzetelne dane. No bo w PL to jakiś cyrk a nie rząd, i g**** nie informacja...
 
Do góry