reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i popatrz jak szybko sie wtedy pozbieralam po zabiegu i nawet bardziej myslalam i poczeszalam innych niz siebie... Dlatego ze nawet sekundy czasu nie mialam na to zeby pomyslec ze bedzie dobrze i jest szansa z tego na ciaze a na ta stymulacje przygotowywalam sie pol roku, pod kazdym wzgledem.
Bo to przyszło tak nieplanownie i nawet się tego nie spodziewalas.. A tutaj WSZYSTKO robiłaś, szykowalas siebie, swój organizm na jak najlepszy efekt.. I tak jak wcześniej napisałaś, zawiódł czynnik ludzki.. To takie kurew...sko niesprawiedliwe.
 
A ja od wczoraj mam bieżnie [emoji7] wiem, że większość ludzi uważa to za głupotę bo nie ma jak ruch na świeżym powietrzu, ale gwarantuje, że żadna w okolicy by nie chciała biegać. Sąsiad o różnych godzinach dwa wilczury na spacery wypuszcza i prośby żeby tego nie robił nic nie dają, a że mieszka "w polu" to ma w dupie z.te.psy potrafią np. do mojego ogródka przybiegną i już raz stan przedzawałowy miałam. Idę sobie po pietruszkę a tam dwa wilczury. A na bieżni mogę sobie nawet o 21 (czyli wtedy kiedy mam najwięcej czasu) popatatajać. Chociaż teraz mi zostało chodzenie, mąż będzie biegał.
Żadna głupota, każdemu co innego pasuje [emoji8]. Na tym ci chociaż żadna pogoda nie straszna [emoji6]
 
Żadna głupota, każdemu co innego pasuje [emoji8]. Na tym ci chociaż żadna pogoda nie straszna [emoji6]

Dokałdnie, to sam próbuje tacie wytłumaczyć bo chodzi i gada że biegać to w okół domu można, a ja mu mówię że ciągle albo pada albo wieje a tak niezależnie od pogody i pory dnia mam chwilę i lecę, zawsze mogę przerwać itp 😀
 
Dokałdnie, to sam próbuje tacie wytłumaczyć bo chodzi i gada że biegać to w okół domu można, a ja mu mówię że ciągle albo pada albo wieje a tak niezależnie od pogody i pory dnia mam chwilę i lecę, zawsze mogę przerwać itp [emoji3]
I możesz film obejrzeć w międzyczasie [emoji12]. Widzisz, same plusy [emoji12]
 
Zobacz załącznik 1099635
Łukasz dostal zdjecie jak wyglada u nas dzisiaj targowisko !!!!!!!!!!!!
W taki sposob to bedziemy mieli stan pandemii do konca roku albo do ostatniego żywego... 😢 😢 😢
U mnie w sklepie to samo! To szok jakiś! I widzisz w jakim wieku to są ludzie? Ostatnie dni to ruch jak nie wiem co, a dziś to nieporozumienie! Nie wiedziałam czy dzisiaj w pracy płakać czy krzyczeć. Rozumiesz, że kobiety w ciąży chodzą w tym tlumie w ciąży? Boże ja nie mogę podejść do transferu, a w sklepie one zakupy robią bez żadnych rękawiczek, masek niczego! Kolejki, że prawie na plecy sobie wchodzili i bardzo dużo osób starszych i to takich 70-80 lat!
 
Kurde dziewczyny, jutro muszę jechać w końcu do Biedry, bo pustki w lodówce [emoji33]. Normalnie się cykam i postanowiłam że pojadę i 7-rano, spóźnię się do pracy i zostanę te pół godziny dłużej i to odrobię. Po pracy się boję jechać [emoji848] Już obmyślam co kupić, planuję kilka posiłków i robię listę [emoji1751]. Ciężkie zadanie [emoji1751]
 
Dziewczyny to kompletnie nie na forumowy temat, ale ja już nie mogę od tego siedzenia w domu, ćwiczę, ale pomyślałam ze zamówię stepper do ćwiczeń w domu, zajmuje mało miejsca. Czy któraś na tym ćwiczyła? Polecacie?
@Natsnats Ty jako nasz ekspert od ćwiczeń co o tym myślisz? @bazylia128 Ty tez dużo ćwiczysz, myślisz ze warto?
Hej kochana, ja wszystko polecam byle się ruszać :) mi od siedzenia i leżenia w domu dupa się spłaszczyła i teraz to staram się chodzić przed telewizorem w miejscu...wyglada trochę dziwnie jakby mnie cislo do kibelka ale co mi tam 😜 A kiedyś to potrafiłam nawet biegać w miejscu przed tv jak mnie serial wkręcił 😜
 
reklama
Hej kochana, ja wszystko polecam byle się ruszać :) mi od siedzenia i leżenia w domu dupa się spłaszczyła i teraz to staram się chodzić przed telewizorem w miejscu...wyglada trochę dziwnie jakby mnie cislo do kibelka ale co mi tam 😜 A kiedyś to potrafiłam nawet biegać w miejscu przed tv jak mnie serial wkręcił 😜
Hehe to zamawiam. Brakuje mi słowni, a nie zanosi się ze szybko pójdę 😭
 
Do góry