reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witaj, ja podchodziłam do pierwszego in vitro w Invimed Wrocław u doktor Anety Kozioł które zakończyło się sukcesem 😁. Stymulacja w listopadzie 2019, transfer grudzień 2019 obecnie 18/19 tydzień ciąży. Polecam moją Panią doktor. Realnie przedstawia możliwości i odpowiada na wszystkie pytanie. Bardzo sympatyczna osoba, wizyty odbywały się bez pośpiechu,
zawsze odpisywała na sms. Ewidentnie wiedziała co robi, wynik stymulacji był zgodny z jej założeniami. W moim przypadku wystąpił czynnik męski, plemniki o nieprawidłowej budowie. U mnie tylko prolaktyna była podwyższona. Ze stymulacji miałam jeden zarodek który został podany w grudniu po rozmrozeniu. Szanse ustalono na 30 % i jest bobas w brzuszku 😃 termin porodu 25 sierpień 2020. Obawy są nieuniknione i nie opuszczają niestety. Na początku może rozważ zmianę lekarza prowadzącego w klinice? Decyzję musicie podjąć razem. Wszystko się ułoży.
Ja Leczę się u Doktora Żórawskiego. Za każdym razem gdy dzwonię również odbiera, na każde pytanie odpowiada, zawsze pomoże wytłumaczy. Nie wiem teraz co robić 😔
 
Witaj, ja podchodziłam do pierwszego in vitro w Invimed Wrocław u doktor Anety Kozioł które zakończyło się sukcesem 😁. Stymulacja w listopadzie 2019, transfer grudzień 2019 obecnie 18/19 tydzień ciąży. Polecam moją Panią doktor. Realnie przedstawia możliwości i odpowiada na wszystkie pytanie. Bardzo sympatyczna osoba, wizyty odbywały się bez pośpiechu,
zawsze odpisywała na sms. Ewidentnie wiedziała co robi, wynik stymulacji był zgodny z jej założeniami. W moim przypadku wystąpił czynnik męski, plemniki o nieprawidłowej budowie. U mnie tylko prolaktyna była podwyższona. Ze stymulacji miałam jeden zarodek który został podany w grudniu po rozmrozeniu. Szanse ustalono na 30 % i jest bobas w brzuszku 😃 termin porodu 25 sierpień 2020. Obawy są nieuniknione i nie opuszczają niestety. Na początku może rozważ zmianę lekarza prowadzącego w klinice? Decyzję musicie podjąć razem. Wszystko się ułoży.
Gratuluję Ci z calego ❤️ dużo zdrówka dla Ciebie jak i maleństwa ❤️ szczególnie w tym ciężkim okresie 😔😘
 
Widze ze dziewczyny Cię już tutaj przywitały i ładnie odpowiedziały 🙂, ja jestem tego samego zdania co @sandra777.12 jeśli chodzi o nasienie, teraz są różne metody i możliwe ze znajda jakieś plemniki. Moj maz tez ma słabe nasienie, podchodziliśmy do invitro metoda imci, jak dużo dziewczyn tutaj. Może spróbujcie jakiś suplementów dla męża, na poprawe nasienia, bardzo dobry jest Profertil i możliwe ze jakieś plemniki znajda 🙂
I jakie pimki łimki ;)
 
1585769885160.jpeg
 
Ja na początku brałam sam Gonopeptyl, a wtedy doszedł mi menopur w dawce 200. I dawałam je w brzuch wieczorem (o 21). Mogłam brać oba jednocześnie, tylko mąż miał mi dawać jeden zastrzyk z prawej strony a drugi z lewej 😉 strach ma wielkie oczy. A ilość zastrzyków i dawki będą zależały od Twojego AMH i tego jak pęcherzyki będą rosły. I tak szczerze to się bardzo dziwię, że nie miałaś zleconego tego badania przed IUI.
No więc sprawdzałam, nie miałam tego badania do iui. A wiesz może ile ono jest ważne? Bo nie wiem czy je robić jutro razem z Kariotyp czy poczekać aż to wszystko minie i wtedy...
 
Ja Leczę się u Doktora Żórawskiego. Za każdym razem gdy dzwonię również odbiera, na każde pytanie odpowiada, zawsze pomoże wytłumaczy. Nie wiem teraz co robić 😔
A jaki jest powód chęci zmiany kliniki przez twojego męża? Ja odrazu trafilam do doktor Kozioł więc nie testowałam innych lekarzy z tej kliniki.
 
reklama
Gratuluję Ci z calego ❤ dużo zdrówka dla Ciebie jak i maleństwa ❤ szczególnie w tym ciężkim okresie 😔😘
Mam świadomosc, że jeszcze wszystko może się zdarzyć. Czekam na wynik amniopunkcji więc ciągły stres. Nadal nie mogę uwierzyć, że taki cud rośnie we mnie 🤗. Czas faktycznie ciężki dla Nas wszystkich. Ale musimy dać radę. Wiem jedno warto walczyć 😁. Cuda się zdarzają. Cudzie trwaj!!!!!!
 
Do góry