reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bardzo dobra wiadomość [emoji173] możesz trochę odetchnąć[emoji173]

Tylko delikatnie większy oddech wezmę. Stresuje się przed kolejnym usg bo to najdłuższy czas od poprzednich, a będzie dopiero 17 kwietnia - miesiąc od poprzedniego usg. Boje się czy z malcem wszystko ok. To najgorszy czas bo jeszcze nie czuć ruchów a reszta objawów mi zniknęła i dlatego taki stres. Za chwilkę zaczynam 2 trymestr
 
reklama
Byłam dziś w klinice i na usg brak oznak życiowych płodu..
Dostałam skierowanie i od razu do szpitala
Jeszcze miałam nadzieje że może się myli
Jestem po badaniach i niestety..
mój maluszek umarł tydzień temu
[*]
Włożyli mi tabletki żebym poroniła i leżę i czekam
Jak się nie uda to jutro zabieg pod narkoza

Bardzo mi przykro 😢 nie wyobrażam sobie co czujesz :( czemu to wszystko musi być takie trudne... ale jeszcze będzie pięknie, musimy w to wierzyć ❤
 
Byłam dziś w klinice i na usg brak oznak życiowych płodu..
Dostałam skierowanie i od razu do szpitala
Jeszcze miałam nadzieje że może się myli
Jestem po badaniach i niestety..
mój maluszek umarł tydzień temu
[*]
Włożyli mi tabletki żebym poroniła i leżę i czekam
Jak się nie uda to jutro zabieg pod narkoza
To jest nie sprawiedliwe😞 😪
 
Hej 10.03 miałam transfer zarodka wyniki bardzo dobre byłam na usg wszytko ok miewałam bóle jak na miesiączkę to niby normalne na początku ciąży a dziś lekkie wiercenie w okolicy odbytu lekko pobolewa okolice podbrzusza do nóg i poleciała mi krew jasno czerwona. Dzwoniłam do ginekolog powiedziała ze mam sobie kupić czopki glicerynowe myśli ze to nic strasznego bo Luteina jestem tak zaopatrzona we wszystkie strony i kazała mi leżeć i obserwować czy dalej nie leci czy to tylko jednorazowe plamienie. Mieliście tak? Stresuje się 😭
 
Tylko delikatnie większy oddech wezmę. Stresuje się przed kolejnym usg bo to najdłuższy czas od poprzednich, a będzie dopiero 17 kwietnia - miesiąc od poprzedniego usg. Boje się czy z malcem wszystko ok. To najgorszy czas bo jeszcze nie czuć ruchów a reszta objawów mi zniknęła i dlatego taki stres. Za chwilkę zaczynam 2 trymestr


Niestety, taki "urok" in vitro że człowiek ciągle w strachu... Mnie przestały piersi boleć tak mocno, czasem w brzuchu coś zakuje i jestem mega śpiąca po lutinusie... I też już zaczynam panikować, a USG mam dobpero 16kwietnia 😱

Bardzo się cieszę, że wyniki super wyszły ☺ oby już teraz z górki szło 💓
 
Tylko delikatnie większy oddech wezmę. Stresuje się przed kolejnym usg bo to najdłuższy czas od poprzednich, a będzie dopiero 17 kwietnia - miesiąc od poprzedniego usg. Boje się czy z malcem wszystko ok. To najgorszy czas bo jeszcze nie czuć ruchów a reszta objawów mi zniknęła i dlatego taki stres. Za chwilkę zaczynam 2 trymestr
A chyba już zaczęłaś? Bo jesteś przede mna troche A mi aplikacja pokazuje 13+1
 
reklama
Byłam dziś w klinice i na usg brak oznak życiowych płodu..
Dostałam skierowanie i od razu do szpitala
Jeszcze miałam nadzieje że może się myli
Jestem po badaniach i niestety..
mój maluszek umarł tydzień temu
[*]
Włożyli mi tabletki żebym poroniła i leżę i czekam
Jak się nie uda to jutro zabieg pod narkoza
Jesus Maria tak mi przykro😢 nie wiem co powiedzieć 😟

Jeszcze bardziej sie boje swojego badania jutro.
 
Do góry