reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Za tydzień krew i usg 🥰 jedyne co to dziś malusko takiego jasno brązowego zobaczyłam jak aplikowałam luteinę. Mieszanka luteiny... Ale może to po implementacji co??
Brudzenia, plamienia i krwawienia tutaj miała spora część dziewczyn, nie zawsze to oznacza coś złego, ale jedno jest oewne- na pewno to wpływa na samopoczucie kobiety, która się po prostu zamartwia czy wszystko ok. Więc wiadomo że lepiej gdyby plamień nie było, no ale są i dopóki to nie żywa krew i dopóki nie ma bóli- no to jedyne co mozna to obserwować i się oszczędzać.
 
Dziewczyny czy w 2 trymestrze pobolewanie podbrzusza, jakies kłucie dalej wystepuje? Nie ze stale ale co jakiś czas...myslalam ze to w 1 trymestrze a w 2 juz nie ma takich odczuć. @Liliana87 ile Ty bierzesz teraz luteiny dopochwowej? Bo ja z 3x2 juz 3x1.
 
Za tydzień krew i usg 🥰 jedyne co to dziś malusko takiego jasno brązowego zobaczyłam jak aplikowałam luteinę. Mieszanka luteiny... Ale może to po implementacji co??
Plamienia się zdarzają, dużo osob tu miało. Grunt, że brązowe.
Ja mam też wizytę za tydzień, no oczywiście jak nikt mi jej nie odwoła. Czyli razem będziemy się stresować 😉
 
reklama
Dziewczyny, czy moglybyscie mi coś opowiedzieć o histeroskopii? Jak wygląda przygotowanie? Boli? Bierze się jakieś leki przed czy po?
Tydzień przed histero mam dostać zalecenia, ale już wolałabym się przygotować mentalnie [emoji16]
Ja miałam robiona trzy tygodnie temu, bez żadnych zaleceń wcześniej, bez znieczulenia, praktycznie bezbolesne badanie w trakcie, później delikatnie krwawiłam.
 
Do góry