reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Byłam dziś w klinice i na usg brak oznak życiowych płodu..
Dostałam skierowanie i od razu do szpitala
Jeszcze miałam nadzieje że może się myli
Jestem po badaniach i niestety..
mój maluszek umarł tydzień temu
[*]
Włożyli mi tabletki żebym poroniła i leżę i czekam
Jak się nie uda to jutro zabieg pod narkoza
Tak mi przykro 😔 trzymaj się 😥
 
Dziewczyny czy w 2 trymestrze pobolewanie podbrzusza, jakies kłucie dalej wystepuje? Nie ze stale ale co jakiś czas...myslalam ze to w 1 trymestrze a w 2 juz nie ma takich odczuć. @Liliana87 ile Ty bierzesz teraz luteiny dopochwowej? Bo ja z 3x2 juz 3x1.
Ja myślę,że takie bóle to będą występowały do końca bo się macica rozciąga.. ja teraz odstawiłam już podjezykowa i prolutex, przez tydzień mam brać dowcipna 2x2 (A było 3x2) i duphaston dalej 3x1. Po tygodniu przez kolejny tydzień dowcipna 2x1 i duphaston 2x1. Potem koniec.
 
Dziewczynki jak znów mam trochę niemądre pytanie ale trudno, wy wiecie wszystko ❤❤ Ta moja luteina w jakiś sposób nie wycieka ... tzn ona się łączy z tym śluzem płodnym którego mam meeeeewga dużo i zastanawiam się czy przed włożeniem nowej dawki tamta poprzednia powinnam usunąć czy zostawić bo ona się cały czas wchłania ? Używam żelu i łatwiej się aplikuje ale i tak mam wrażenie ze tan w środku nie dość ze jest pulchne wszystko to jeszcze te suche tabletki ... będę wdzięczna za odpowiedz bo do tego ze będę odczuwać wieczny dyskomfort już się przyzwyczaiłam ❤❤ No i ponawiam pytanie czy któraś z was miała test UMA przed transferem ?
Ja miałam. To jak usg. Doktor siedzi trzyma usg i nagrywa 6 minutowy filmik i liczy skurcze macicy.
 
Ja myślę,że takie bóle to będą występowały do końca bo się macica rozciąga.. ja teraz odstawiłam już podjezykowa i prolutex, przez tydzień mam brać dowcipna 2x2 (A było 3x2) i duphaston dalej 3x1. Po tygodniu przez kolejny tydzień dowcipna 2x1 i duphaston 2x1. Potem koniec.
Z jednej strony dolegliwości bólowe w ciąży są normalne. Jednak czasami zwiastują problem. Trzeba zawsze poinformować lekarza na wizycie co się dzieje. Jest jeszcze coś takiego jak intuicja, w którą wierzę, jeśli coś nam podpowiada sprawdź to jedź do lekarza, nie czekaj.
 
reklama
Z jednej strony dolegliwości bólowe w ciąży są normalne. Jednak czasami zwiastują problem. Trzeba zawsze poinformować lekarza na wizycie co się dzieje. Jest jeszcze coś takiego jak intuicja, w którą wierzę, jeśli coś nam podpowiada sprawdź to jedź do lekarza, nie czekaj.
No dziś akurat od rana mnie podbrzusze jakos nieco mocniej boli. Polknelam nospe wlasnie. Wczoraj się czułam dobrze to cały dzień na nogach latalałam i może dlatego.. .
 
Do góry