reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Podobno coś w pęcherzyku musi być jak osiąga wartość 2 cm. Więc teoretycznie masz jeszcze czas. Ale spadek beta HCG jest zawsze niepokojący. Jedyne co Ci zostaje to czekać.
Jest możliwość ze Beta spada i potem dalej rośnie i wszystko jest ok? Może ten lekki krwotok był przyczyna i może wrócić do normy? Skoro wcześniejsze wyniki były ok a na zarodek mam jeszcze czas skoro jestem 28dpt a do 35dpt powinno być serduszko.
 
Z takim podejściem musi się udać 🙂
Po łyżeczkowanie ile leżałam w szpitalu jak to wszystko przebiegało i kiedy można współżyć i dalej starać się o dziecko? Podobno po łyżeczkowanie są duże szanse ze jak kobieta nie miała szans na samoistne zajście w ciąże to są duże szanse na to ze się uda.
 
Po łyżeczkowanie ile leżałam w szpitalu jak to wszystko przebiegało i kiedy można współżyć i dalej starać się o dziecko? Podobno po łyżeczkowanie są duże szanse ze jak kobieta nie miała szans na samoistne zajście w ciąże to są duże szanse na to ze się uda.
Łyżeczkowanie to dość powszechny zabieg ale jednak zabieg, który niesie za sobą konsekwencje. Są sytuacje w których nie można go uniknąć ale nie można mysle o nim jak o rodzaju terapii niepłodności ... są przypadki uszkodzenia endometrium i ona już nigdy nie odrasta prawidłowe jeśli chodzi o grubość. A co do współżycia to chyba nie ma jakiś większych ograniczeń ale starać się o ciąże można po około 3 miesiącach po zabiegu
 
Jest możliwość ze Beta spada i potem dalej rośnie i wszystko jest ok? Może ten lekki krwotok był przyczyna i może wrócić do normy? Skoro wcześniejsze wyniki były ok a na zarodek mam jeszcze czas skoro jestem 28dpt a do 35dpt powinno być serduszko.

Ja 26dpt miałam już zarodek a bijące serce zobaczyłam w 33dpt. Trzeba czekac ale niestety nie wyglada to dobrze.
 
reklama
Ja 26dpt miałam już zarodek a bijące serce zobaczyłam w 33dpt. Trzeba czekac ale niestety nie wyglada to dobrze.
Z 4 lekarzy to dwóch mi tylko powiedziało ze mam czekać ale dają szanse 2% ze się coś zmieni ze są różne cuda w ginekologii mojej siostrze np mówili ze dają 0,01% szansy ze zajdzie samoistnie w ciąże była przed invitro i zaszła nie miała żadnych problemów cud mówili lekarze a leczyła się z 5lat
 
Do góry