reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Te krokiety to też nic takiego - kupujesz mrożonkę włoszczyzny w postaci takich grubszych wiórek, podsmazasz to z cebulką, dodajesz drobne kawałki podsmażonego kurczaka i to cały przepis na farsz [emoji846].
Oprócz warzywnej, bo mój znowu ją uwielbia, robię taką z ryżem, lubię ją tylko nie daje ogórka
Super . Dziękuję na pewno zrobię te krokiety bo mi slinka cieknie😂
 
reklama
27.03 miałam usg był pęcherzyk 2.04 był pęcherzy już z ciałkiem żółtym 6.04 nic nie nie zmieniło od ostatniego usg. Są takie przypadki ze potem nadal ruszy wszystko skoro Beta rośnie a 13mm miałam pęcherzyk ostatnio.
 
Wiec tak podsmażam cebulke(kroje w drobna kosteczke)podsmazam pieczarki ale ścieram je na tarce. Z ugotowanych jajek wyciagam zoltko i mieszam z cebulką i pieczarkami. Dodaje pieprz , sol i majonez. Potem tym farszem nadziewam jajka i gotowe.Ja wszystkiego daje na oko[emoji6]Daj znać czy ci smakują [emoji8]
Brzmi pysznie[emoji3] będę testować
 
Kto ma jutro jakieś wizyty/badania?
Ja, @Netiaskitchen i jeszcze z kilka osób z tego co pamiętam [emoji3526] ja mam dopiero o 16.00 wizytę więc pewnie wieczorem napiszę co i jak, ale stresik już jest [emoji51]
Ja wracam właśnie z prenatalnych[emoji3] Igor olał mamę i doktora i cały czas leżał tyłem [emoji23] wsio ok[emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Nie właśnie pisałam ze znajoma, ona ma termin za tydzień. Ona robiła w pl badanie moczu bo jej zlecili no i wyszło zapalenie - pokazała wynik tutaj i tylko z tego powodu jej sprawdzali. Mało tego tu nawet nie sprawdzają szyjki przez cała ciąże. Żadnego badanie ginekologicznego nic kompletnie. Czysta natura. Niby po ciśnieniu wiedza czy szyjka się skraca....
Moze dlugosc szyjki badaja n usg? U mnie tak jest i dopochwowo robi sie tylko raz w okolicy 24tc.
 
Do góry