reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a jest możliwość jak pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym o dobrych wymiarach na 5tydz przez 3/4 doby stoi w miejscu ze zacznie się rozwijać dalej dobrze? Miała któraś podobna sytuacje?
 
reklama
Moze dlugosc szyjki badaja n usg? U mnie tak jest i dopochwowo robi sie tylko raz w okolicy 24tc.
No u nas jest tak samo, tam szyjkę mam sprawdzana zawsze na USG , podobno na połowkowym jest zalecane badanie przezpochwowo, ale nie wiem jak to teraz będzie ponieważ Polskie Towarzystwo Ginekologiczne nie zaleca teraz badania przezpochwowe go, ponieważ przez wydzieliny również mozna zarazić się koronawirusem.
 
Nie mam pojęcia ona mówiła ze sprawdzali jej dopiero w 34tyg miała pH i szyjkę sprawdzana. Zobaczymy jak bedzue u mnie bo tu generalnie już tylko usg przez brzuch robią
No tak u mnie tez tylko przez brzuch, sprawdzaja dlugosc sYjki tez tak i wg mnie to jest ok. Ale wlasnie w ok 24tc robia raz tylko dopochwowo zeby dokladnie te szyjke skontrolowac i jesli jest ok to potem mierza ja dopiero przed porodem.
 
My Wielkanoc zawsze spedzalismy tutaj, w tym.roku pierwszy raz mial przyleciec brat z rodzina, no ale dupa.
I tez lubie zjesc, strach sie bac ile slodkiego przygotuje w tym roku, bo ciagle mam ochote. Obstswiam +3kg we wtorek [emoji16]
To co tam szykujecie pysznego?
Ja nic chyba że mąż wyleci.z inicjatywą.W niedzielę ugotuje barszcz biały i tyle
 
Ja wizyt miałam już 8 od momentu potwierdzenia ciąży do teraz czyli 21TC. Ale jednak po 1 w Polsce są inne standardy- w sensie ta opieka nad kobietami w ciąży jest inna, tu na początku miałam wizyty co tydzień, bo zarodek z serduszkiem był, no ale plamienia więc dla mojego spokoju miałam często wizyty no i ja chodzę i leczę się prywatnie. Więc lekarze chcą zarobić, a ja chciałam jak najczęściej potwierdzić czy wszystko ok czy o coś popytać. Teraz mam wizyty raz na 3tygodnie :)
To częściej niż ja, ja mam raz na miesiąc, ale nie wiem czy po którymś TC nie zwiększa się częstotliwości wizyt...tak mi się coś wydaje 🤪
 
reklama
Do góry