reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie😊U Maleństwa wszystko dobrze❤️❤️❤️rośnie, rusza się 😍, serduszko bije. Ma juz prawie 4cm😊
Na kolejną wizytę w maju mam odpuścić morfologie i mocz, żeby nie chodzić po laboratoriach, skoro wyniki mam przyzwoite. Z usg wyszło mi 10t4d,chciaz z terminu transferu i wieku zarodka powinno być o niecały tydzień wczesniej. Ale whatever😊
Teraz po świętach Nifty, a pod koniec kwietnia Pappa i jak będzie dobrze to może odważę sie powiedzieć babci😊Poznajcie Dziecię 😍To już ewidentnie nie jest Kropek😍
❤️❤️❤️
 
Hej dziewczyny.
Jestem po badaniu usg, ciąża nie prawidłowa.
Odstawic leki musza i czekać na poronienie.
Jeszcze dla pewności dziś kazał wykonać bete i czekam na wyniki.
Pozdrawiam
Kochana, przytulam z całych sił 🥺🥺 bądź dzielna ❤️ Mam nadzieje ze jeszcze będziesz walczyć choć wiem ze to trudne i kosztowne ❤️❤️ Jesteśmy tu pamiętaj 🌸
 
Za wcześnie raczej na implantację. Ike masz estrofemu?

2x1 estrofem od 2 dc.
Luteinę biorę dopiero 8 dzień ale od początku wydawało mi się ze dostałam mała dawkę raptem 600 mg a widziałam ze dziewczynki zazwyczaj maja 1200 prawie także dzisiaj dwie dawki zrobię 4 luteiny a jutro rano ma dzwonić pani dr i mam nadzieje ze coś dołoży
 
reklama
Ja już po wizycie😊U Maleństwa wszystko dobrze❤❤❤rośnie, rusza się 😍, serduszko bije. Ma juz prawie 4cm😊
Na kolejną wizytę w maju mam odpuścić morfologie i mocz, żeby nie chodzić po laboratoriach, skoro wyniki mam przyzwoite. Z usg wyszło mi 10t4d,chciaz z terminu transferu i wieku zarodka powinno być o niecały tydzień wczesniej. Ale whatever😊
Teraz po świętach Nifty, a pod koniec kwietnia Pappa i jak będzie dobrze to może odważę sie powiedzieć babci😊Poznajcie Dziecię 😍To już ewidentnie nie jest Kropek😍
Cudownie 😍 gratuluję ☺️
 
Do góry