reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie😊U Maleństwa wszystko dobrze❤❤❤rośnie, rusza się 😍, serduszko bije. Ma juz prawie 4cm😊
Na kolejną wizytę w maju mam odpuścić morfologie i mocz, żeby nie chodzić po laboratoriach, skoro wyniki mam przyzwoite. Z usg wyszło mi 10t4d,chciaz z terminu transferu i wieku zarodka powinno być o niecały tydzień wczesniej. Ale whatever😊
Teraz po świętach Nifty, a pod koniec kwietnia Pappa i jak będzie dobrze to może odważę sie powiedzieć babci😊Poznajcie Dziecię 😍To już ewidentnie nie jest Kropek😍
Super wspaniale czad git majonez 😍😙
 
Hej beta zrobiona 17dpt 142.3 więc rośnie ostsnio było 59,2. Na usg widać coś maleńkiego, ale muszę czekać na konsultacje z dr żeby powiedział mi co i jak. I o co chodzi.
Ogólnie to ja już nie wiem czy ja mam się cieszyć czy nie? Chyba jakaś mała ta beta.... ☹☹☹☹Co wy na to???
Kochanie chyba niestety to bedzie biochemiczna 😔 beta w 17 dpt juz powinna byc 4 lub 5cio cyfrowa. Kurde no bardzo mi przykro... Przytulam cie bardzo bardzo mocno... ❤
 
My tez juz mamy wyniki Pappa. Lekarz powiedział, ze bardzo ładne.
Zespół Downa 1: 8500, pozostałe 1: 20000.
Nie ma podstaw do kierowania na amniopunkcję. Omówił tez usg. Również wszystko ok [emoji173][emoji173][emoji173]
Teraz mam czekać na informacje z rejestracji z terminem usg polówkowego w 20tc [emoji7]
Super ❤
 
My tez juz mamy wyniki Pappa. Lekarz powiedział, ze bardzo ładne.
Zespół Downa 1: 8500, pozostałe 1: 20000.
Nie ma podstaw do kierowania na amniopunkcję. Omówił tez usg. Również wszystko ok [emoji173][emoji173][emoji173]
Teraz mam czekać na informacje z rejestracji z terminem usg polówkowego w 20tc [emoji7]
Super☺️ ♥️
 
U mnie i Kubusia wszystko wporządku, budowa anatomiczna dzidziusia książkowa, przepływy wszystkie prawidłowe. Dziś 20TC+5 i ważymy już 416gram 🥰
Najlepsze, że jak tylko lekarz przyłożył głowice do brzucha pytał czy znamy płeć, a my mówimy że tak na co lekarz: pierwsze co na USG pokazał to co ma między nogami 😅 także mało wstydliwe moje dziecko 🙄 uff...
A Kubuś się do Was ze zdj nieśmiało uśmiecha 🙂
Jestem szczęśliwa ♥️
 

Załączniki

  • IMG_20200409_160600.jpg
    IMG_20200409_160600.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 79
U mnie i Kubusia wszystko wporządku, budowa anatomiczna dzidziusia książkowa, przepływy wszystkie prawidłowe. Dziś 20TC+5 i ważymy już 416gram 🥰
Najlepsze, że jak tylko lekarz przyłożył głowice do brzucha pytał czy znamy płeć, a my mówimy że tak na co lekarz: pierwsze co na USG pokazał to co ma między nogami 😅 także mało wstydliwe moje dziecko 🙄 uff...
A Kubuś się do Was ze zdj nieśmiało uśmiecha 🙂
Jestem szczęśliwa ♥
Super kochana ♥️ kawał chłopa już 🤪
 
U mnie i Kubusia wszystko wporządku, budowa anatomiczna dzidziusia książkowa, przepływy wszystkie prawidłowe. Dziś 20TC+5 i ważymy już 416gram 🥰
Najlepsze, że jak tylko lekarz przyłożył głowice do brzucha pytał czy znamy płeć, a my mówimy że tak na co lekarz: pierwsze co na USG pokazał to co ma między nogami 😅 także mało wstydliwe moje dziecko 🙄 uff...
A Kubuś się do Was ze zdj nieśmiało uśmiecha 🙂
Jestem szczęśliwa ♥
Ooooo😍😍 kolejna Dzidzia dzis u ktorej wszystko widze😁 a moze juz nauczylam sie ogladac te zdjecia 😁😁 świetne wiadomosci:) Mamuska teraz to relax do konca ciazy☺
 
reklama
Do góry