reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie[emoji4]U Maleństwa wszystko dobrze[emoji3590][emoji3590][emoji3590]rośnie, rusza się [emoji7], serduszko bije. Ma juz prawie 4cm[emoji4]
Na kolejną wizytę w maju mam odpuścić morfologie i mocz, żeby nie chodzić po laboratoriach, skoro wyniki mam przyzwoite. Z usg wyszło mi 10t4d,chciaz z terminu transferu i wieku zarodka powinno być o niecały tydzień wczesniej. Ale whatever[emoji4]
Teraz po świętach Nifty, a pod koniec kwietnia Pappa i jak będzie dobrze to może odważę sie powiedzieć babci[emoji4]Poznajcie Dziecię [emoji7]To już ewidentnie nie jest Kropek[emoji7]
Superowo[emoji3] młody też niby 4d starszy[emoji6]
 
Cudnie!!! Tez czekalam na te wiadomości [emoji7]No to Mamuśka, teraz już spokojnie możesz się cieszyć Malenstwem i resztą ciąży [emoji4][emoji4][emoji4]Mega się cieszę, ze wszystko w porządku [emoji7][emoji3590]
Dziękuję[emoji173] trochę mnie lekarz wystraszył. Bo zadzwonił,że wszystko pięknie, ładnie A potem drugi telefon,ze zapomniał zapytac czy w rodzinie jakies choroby. To mówię,ze mamy siostry syn ma zespół Downa. A moja siostra jest upośledzona, ale okoloporodowo, z winy lekarza. Na co on,czy mogę sprawdzić u kuzyna bo Na pewno miał badane chromosomy, jaką była trisomia, czy prosta. I czy w rodzinie się powtarzaly jakies choroby. Ja,ze nie nie powtarzały się A u kuzyna nie mam jak sprawdzić bo nie mamy kontaktu. I pytam, ale jakis problem? A on,ze to kuzyn, czyli nie najbliższa rodzina, bo ani moje rodzeństwo ani dzieci rodzeństwa, wyniki mam ladne wiec nie mam co się martwić.. ze czasami zespół Downa przechodzi z pokolenia na pokolenie. Także na początku zrobilo mi sie gorąco. Ale wyniki są tak ladne, usg tez, więc jestem spokojniejsza.
[emoji8][emoji8][emoji8] teraz może troszeczkę odetchnę.
 
My tez juz mamy wyniki Pappa. Lekarz powiedział, ze bardzo ładne.
Zespół Downa 1: 8500, pozostałe 1: 20000.
Nie ma podstaw do kierowania na amniopunkcję. Omówił tez usg. Również wszystko ok [emoji173][emoji173][emoji173]
Teraz mam czekać na informacje z rejestracji z terminem usg polówkowego w 20tc [emoji7]
Super[emoji3][emoji3]
 
U mnie i Kubusia wszystko wporządku, budowa anatomiczna dzidziusia książkowa, przepływy wszystkie prawidłowe. Dziś 20TC+5 i ważymy już 416gram [emoji3059]
Najlepsze, że jak tylko lekarz przyłożył głowice do brzucha pytał czy znamy płeć, a my mówimy że tak na co lekarz: pierwsze co na USG pokazał to co ma między nogami [emoji28] także mało wstydliwe moje dziecko [emoji849] uff...
A Kubuś się do Was ze zdj nieśmiało uśmiecha [emoji846]
Jestem szczęśliwa [emoji3531]
Piękny Kubuś [emoji173] Bardzo się cieszę [emoji173][emoji173][emoji173]
 
U mnie i Kubusia wszystko wporządku, budowa anatomiczna dzidziusia książkowa, przepływy wszystkie prawidłowe. Dziś 20TC+5 i ważymy już 416gram [emoji3059]
Najlepsze, że jak tylko lekarz przyłożył głowice do brzucha pytał czy znamy płeć, a my mówimy że tak na co lekarz: pierwsze co na USG pokazał to co ma między nogami [emoji28] także mało wstydliwe moje dziecko [emoji849] uff...
A Kubuś się do Was ze zdj nieśmiało uśmiecha [emoji846]
Jestem szczęśliwa [emoji3531]
Bomba[emoji3]
 
reklama
Do góry