reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziś jestem po wizycie u gina. Z jego wyliczeń wychodzi że jestem w 3 tyg ciąży. Na tym etapie widzi pecherzyk ciążowy w macicy . Kolejna wizyta za 3 tyg będzie widać coś wiecej. Kazał brać kwas foliowy i magnez. Jedynie co mnie niepokoi to że zobaczył torbiel ok 5 cm. Cudzie trwaj
Hej dziewczyny. Dziś miałam badania prenatalne bo jestem w 13.tyg i 6 dniu ciąży. Mam pytanie co do wyniku Co znaczy ocena ryzyka
 

Załączniki

  • 20200409_181803.jpg
    20200409_181803.jpg
    984,4 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Hej dziewczyny. Dziś miałam badania prenatalne bo jestem w 13.tyg i 6 dniu ciąży. Mam pytanie co do wyniku Co znaczy ocena ryzyka
To ocena jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia u Twojego dziecka 3 najbardziej popularnych chorób związanych z nieprawidłowa ilością chromosomów. Ty masz niewielkie prawdopodobieństwo
 
Piękny chłopczyk . Dużo zdrówka.
U mnie i Kubusia wszystko wporządku, budowa anatomiczna dzidziusia książkowa, przepływy wszystkie prawidłowe. Dziś 20TC+5 i ważymy już 416gram [emoji3059]
Najlepsze, że jak tylko lekarz przyłożył głowice do brzucha pytał czy znamy płeć, a my mówimy że tak na co lekarz: pierwsze co na USG pokazał to co ma między nogami [emoji28] także mało wstydliwe moje dziecko [emoji849] uff...
A Kubuś się do Was ze zdj nieśmiało uśmiecha [emoji846]
Jestem szczęśliwa [emoji3531]
 
Dziś jestem po wizycie u gina. Z jego wyliczeń wychodzi że jestem w 3 tyg ciąży. Na tym etapie widzi pecherzyk ciążowy w macicy . Kolejna wizyta za 3 tyg będzie widać coś wiecej. Kazał brać kwas foliowy i magnez. Jedynie co mnie niepokoi to że zobaczył torbiel ok 5 cm. Cudzie trwaj
Hej dziewczyny. Dziś miałam badania prenatalne bo jestem w 13.tyg i 6 dniu ciąży. Mam pytanie co do wyniku Co znaczy ocena ryzykaj
To ocena jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia u Twojego dziecka 3 najbardziej popularnych chorób związanych z nieprawidłowa ilością chromosomów. Ty masz niewielkie prawdopodobieństwo
No to mnie uspokoiłyście tym bardziej że zostałam poproszona i zrobienie testu papa czy jakoś tak.
Więc termin na pazdziernik będzie chłopak poczęty naturalnie. Bo Córka z in vitro
 
Ja już po wizycie😊U Maleństwa wszystko dobrze❤❤❤rośnie, rusza się 😍, serduszko bije. Ma juz prawie 4cm😊
Na kolejną wizytę w maju mam odpuścić morfologie i mocz, żeby nie chodzić po laboratoriach, skoro wyniki mam przyzwoite. Z usg wyszło mi 10t4d,chciaz z terminu transferu i wieku zarodka powinno być o niecały tydzień wczesniej. Ale whatever😊
Teraz po świętach Nifty, a pod koniec kwietnia Pappa i jak będzie dobrze to może odważę sie powiedzieć babci😊Poznajcie Dziecię 😍To już ewidentnie nie jest Kropek😍
Gratulacje kochana. Piękny ten twoj kropeczek😍😍😍
 
reklama
Do góry