Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Nooo weeeeeeźOgladam te nowa serie "domu z papieru" i nie moge. Nie rozumiem fenomenu. Dla mnie to jeden z najslabszych seriali ever. [emoji58]
Tak i w oryginale, bez polskiego tlumaczenia. I dla mnie porazka straszna.Nooo weeeeeeź [emoji38] oglądałaś od 1 odcinka i 1 serii? Ja się dawno w żaden serial nie wyciągnęłam aż tak wg mnie jest genialny [emoji108]
a Profesor.. ahhh....
A ja się właśnie wkrecilam chociaż myślałam że przy 2 odcinku spasuje i jest okOgladam te nowa serie "domu z papieru" i nie moge. Nie rozumiem fenomenu. Dla mnie to jeden z najslabszych seriali ever. [emoji58]
Bluźnisz i to jeszcze na kasowy hit z Twojego kraju, wstydź sięTak i w oryginale, bez polskiego tlumaczenia. I dla mnie porazka straszna.
Zaczelam, bo tyle osob sie zachwyca i nie rozumiem czemu... No nie ogarniam. A juz ta seria to wyjatkowo nudna, a zblizam sie do konca.
Właśnie albo sobie jedni chwala fest A inni wcale.Ja osobiście oglądam tylko bo brat zachwalal i zawsze mieliśmy podobny gust co do seriali i myślę oglądam.No nie powiem że idzie mi bo dziś już kończę 5 odcinekTak i w oryginale, bez polskiego tlumaczenia. I dla mnie porazka straszna.
Zaczelam, bo tyle osob sie zachwyca i nie rozumiem czemu... No nie ogarniam. A juz ta seria to wyjatkowo nudna, a zblizam sie do konca.
A ja jestem z siebie dumna, bo wreszcie znalazłam i niniejszym zakupiłam ceramiczne gałki do nowego kredenso-regału[emoji4]
Korona-zakupy... No ale te gałki mi się mega spodobały [emoji4]
Na dom z papieru się jeszcze nie skusiłam, chociaż mój M juz kilka razy mi chciał to puścić [emoji3]
Może kiedyś się skusimyAle super są [emoji2]. Zazdroszczę ci takich zakupów [emoji8]
Też jeszcze nie oglądałam Domu z papieru, choć moje kumpele ciągle mnie namawiają. Ja teraz zaczęłam Outlander oglądać, fajnie zrobiony, kostiumy świetne ale średnio mnie wciągnął [emoji846]
Mi się podobaTak i w oryginale, bez polskiego tlumaczenia. I dla mnie porazka straszna.
Zaczelam, bo tyle osob sie zachwyca i nie rozumiem czemu... No nie ogarniam. A juz ta seria to wyjatkowo nudna, a zblizam sie do konca.